Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Co Áda stvořil, makrela posrala!
 • EU je pokračovatel třetí říše
 • Není důvod je měnit.

  Němci byli stádní bezmozci tehdy jako dnes.
  • Zato Češi jsou "velkomozci", svědčí o tom co si zvolili do parlamentu a hlavně na hrad. *12*
 • Současný evropský legislativní vývoj překonává svojí výstředností nacistickou či komunistickou legislativu. Bruselští eurohujeři při své normotvorné činnosti se naplno oddávají iniciativnímu blbnutí, přičemž nosná idea stupidní novátorské činnosti je generována z módních trendů islamizace a afrikanizace Evropy. V poválečném Německu se více mluvilo o denacifikaci než konalo. Nyní merkelovské Německo opět ohrožuje evropskou civilizaci prosazováním stupidit, na které nedokázali ani pomyslet komunisté či nacisté, jde např. o podvodné merkelovské migrační kvóty. Mnozí Němci opět upřednostňují pomíjivé zájmy na bázi materialismu jako kdysi za Hitlera, kdy volili existenční zajištěnost.
 • Asi to jsou dobré zákony a netřeba je měnit.
 • No hurá, konečně bychom mohli zrušit ten letní čas, proto že jestli se nepletu v našich zemích ho zavedli náckové a poté převzali komančové.
  • Ano, ten deb.lní tzv. "letní" čas skutečně zavedli náckové. Skupina poslanců Evropského parlamentu podala loni návrh na zrušení tohoto nesmyslného a škodlivého vekslování s časem a ponechání normálního času odpovídajícího přírodním dějům, ale b.bost v EP převážila a návrh neprošel. Zatím.
 • llll
  Představte si, že žijete v roce 1937. Co byste si asi tak odnesli z těch zpráv? Hodnej ochránce zvířat Hitler bojuje proti zlým rudochům z východu. No ještě řekněte, že byste vám NSDAP nebyla sympatická, Kalouskovci. Stejně jak vám je dnes sympatická celá EU a mama Merkel.
  • A kdyby si NSDAP k názvu přidala "M" a stala se z ní NSDAPM, to by byla partaj, která by jistě zavedla "hnědosocialistické" nebe na zemi. Jako naše KSČM, která chce zavést na zemi "rudosocialistické" nebe. Nebo spíš rudé peklo.
 • honzafi
  No zrovna tyhle zákony mi zas až tak hrozné nepřijdou. Každý právní předpis narazí na to, že v nějaké situaci koliduje, je sporný atd., na druhou stranu pokud ta paní byla tak hrozně týraná, měla to jednání ohlásit policii, ne ho ubodat a pak se na do té doby neohlášené násilí s prominutím vymlouvat.

  Ten zákon na ochranu zvířat očividně ani pisálci nedokázali napadnout ničím jiným, než že jej vymyslel Goering. Co takhle anulovat u nás jízdu vpravo s odůvodněním, že jej uspíšili (cca o čtvrt, půl roku) nacisté? Z logiky tohoto článku by to vyplývalo.
 • !!! Zřejmě slušnej oddíl tyto zákony vypracoval, byly prostým lidem srozumitelné a né jen odborné veřejnosti, jak je to dnes u nás, praktikováno pro zisk a hmotné statky právníků, exekutorů a politiků - zákonodárců, kteří však také na spoustu věcí, vlastně na vše musí mít své vnitřní a vnější poradce. Tři protichůdné právní názory a všechny jsou správné, že?
  https://www.youtube.com/watch?v=FEkhtyeamYE
  Asi nebude dlouho trvat a v Německu začne platit právní řád Šaríja a její zákony.
 • tak třeba některé lesnické zákony Goeringa platí dodnes.s proč ne když fungují.
  Hitlerovo ježdění vpravo je taky platné do dnes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit