Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má naprostou pravdu, Vrchní státní pučista Ištván moc dobře věděl že
    handlování s korýtkama je v pol zcela běžná věc stejně je mu dobře
    znám fakt že poslance chrání na půdě PS imunita.
    3 roky tu docházelo ke sledování premiéra. Prý to je pouze vedlejší důsledek
    sledování kmotrů. Hned jak došlo k románové frašce zabouchnuté Nagyové
    monstr operace se spustila a smetla premiéra. Proč se čekalo tak dlouho?
    Zatímco opravdu mocní kmotři si dále užívají svobodný život v luxusu a o
    jejich tzv. hlavním případu už je ticho po pěšině. Kmotr Šlouf a jeho Rusko
    Česká kšeftařská parta má nyní svého soudruha dokonce na hradě.
    Nenastává žádná změna k lepšímu. Pouze 1 mafie střídá 2.
    • A můžeš mi říct, při vládě jaké strany nevládne mafie ?
  • Mrzáku, kde jsi?
    • Netřeba mě hledat, jsem tu taky s celou FLECKOS DEMENTOS COMPANĚROS.
    • Já jsem tu pořád, teď bliju pod nickou STOP SPOZ, ty ubožáku! :)))))))))))))))))))))))))))))
  • Copak Klaus si nechal někým radit? On, ředitel zeměkoule? *1*
  • Sám si ho doporučil, Klauzíku a už radši zalez, nebo kosa osudu dosáhne i k tobě.
    • přichází moravské jaro
  • To prase ožralé se za to, že nebyl zvolen před deseti lety, teď mstí celému národu. Deset roků to na vysočině připravoval. Brzo se bude se i se svými dementními voliči smažit v pekle!!!
    • Kolik nicků máš, tolikrát jsi "píp". *12* *16* *12*
  • Absolutní svoboda neexisteje! Vždy je to diktatura buď kapitálu/peněz/ a nebo proletariatu.
    No a Zeman má hodně hodně daleko k proletariatu a tak pouze přiškrtil nenažrance,kteří kradli,že nestačili ani mlaskat.Ale dík mu aspoň za to málo co pro obyčejný lidi udělal.
  • Tito lidé jsou bez páteře,bez jakékoliv morálky a zodpovědnosti.Mají tu drzost ještě
    omlouvat politické hyeny.ODS by mněli zrušit i s TOP 09 a stranou Lidem.Místo aby
    tenhle stát vedli ,ještě rozeštvávají lidi.Díky takovým dnes mladí lidé opovrhujou seniory
    a přitom zrovna tihle udělali z dnešních mladých opravdové žebráky.Bude plno vysokoškoláků s vysokým sebevědomím,ale nebude pro ně uplatnění,to si zatím mladí
    plní sebevědomí a s holou zadnicí oproti zbohatlým narychlo dostudovaným politikům
    neuvědomují.Topol to je nevychovanec někde z valašska,Klaus před celým světem ukrade
    hloupý péro a teť jen sbírá medaile a řády,viz výměna řádů se slovenským presidentem.
    Tak když radil těmhle lidem ať jim radí dál,ale oni ho zřejmě už napotřebují,tak kope kolem
    sebe,jako Nečas,Kalousek,Němcová a pod.Jak dlouho je budeme ještě živit?Vondru v Areoh. rychlostudenta Bendu ,vždyť žijou z našich daní proboha!!!!
    • Ani jsme nevědeli, že máme tak kvalitní poradce. Výsledek je jednoznačný. Necelých 600000 nezaměstaých, 28% obyvatel žijících pod hranicí chudoby a jako novinku máme 26000 registrovaných negramotných. Děkuji Vám pane poradče. Zůstaňte tam kde jste.
      Tento národ je schopen si řešit věci sám. Je jenom štěstí, že nejsme povahově jako Bulhaři. Jinak tento parlament již by dávno neexistoval. Máme co dělat, abychom se vymanili z drápů evropské šlechty vedené K.S. a představitelů katolické církve. Možná, že se splní přání současného papeže, které vyslovil, a to o přenesení sídla katolické církve do jižní Ameriky. Tímto historickým aktem by zanikl fiktivní stát Vatikán a církevní bohatství získané po staletí /je jedno jakým způsobem/ bude rozdáno chudým a potřebným.
      ODS má dva vředy, které je nutné vyoperovat, a to p. Nečase, který podle mne nemůže ani chodt po ulici a platil si milenku ze státní kasy a měl být okamžitě z ODS vyloučen. Naopak média se snaží z něho udělat národního hrdinu.Dále p.Marek Benda /s jeho tátou jsme se časti setkávali v hospodě U Poupěte v Praze 4/, který vůbec neví co je normální život občana tohoto státu. Od 18 let je členem nějakého poslancování, které mu zařídil jeho táta. Toto by měl pan expert na všechno ODS poradit. ODS žije jenom díky tomu, že jí podporují zbohatlíci po roce 1989.
      Až přestanou je po ODS, tak jako se to stalo s SDKÚ na Slovensku.
  • Ten pan Haas ať si rady nechá, až půjde světem nebo na koledu.

    Nebo může radit blbovi Bendovi, Němcové a spol.
  • Oblbování veřejnosti zloděskými mafiány !!! Diktaturu zavedla koalice ODS + TOP, potažmo Kalousek !!! Dělali si, co chtěli a kradli po stamiliardách !!! Ne osobně, ale přihráli kmotrům státní předražené zakázky a ti za to jim tajně zasílali "odměny" na jejich tajná konta. A Zeman neudělal nic, než že plní Ústavní ustanovení a využívá možností, které mu dává. Tak zvané "ústavní zvyklosti" nejsou totiž ničím, než kecem. Především nejsou závaznou normou !!! Já např. mám zvyklost, jít ráno na velkou, ale nemám takovou povinnost. A Zeman nemá povinnost dodržovat ústavní zvyklosti, které si vytvořila pravice pro účely svých podvodných machinací !!! Nyní mají strach, že to praskne a tak ječí kdejaký pisálek či různí "Pepkové Vyskočové", a straší nějakou totaltou. Ve skutečnosti je to lež, jako věž !!! Zeman jedná správně a v mezích ústavy !!! Proč mu to vyčítají, když si ji sami tak nastavili dávno před Zemanem ???
    • Pěkně se rozčiluješ, ale teprve nyní vidíš a uvidíš jak se vládne hezky po mafiánsku, na plný pecky, a veřejně, pod taktovkou SPOZ/Lukoil.
      • Chlapče, seš hluchej, slepej a příroda tě inteligencí neobdarovala. Jinak bys věděl, že současní pravicoví mafiáni považují korupci za běžný obchod. A to již 23 let. Poděkujme Havlovi že to zde zavedl a takovým jako jsi ty, že jim to žerou.
        • Kdybys byl schopnej, tak by ses k ním přidal a mohl ses taky napakovat. Takto jeno křičíš do tmy. *2* *2* *2*
          • Bohužel jsou tady lidi,kteří mají čest a svědomí.To,ale tobě nic neříká dle vyjádření.
  • Pan Haas srovnává nesrovnatelné. Mohl mám tak také vysvětlit, zda by v USA bylo možné, aby sekretářka nějakého vysokého politika úkolovala CIA nebo NSA, když už tak rád s těmi USA srovnává. Nu, to že radil Topolánkovi i Klausovi hovoří za vše.
    • Souhlas a dívím se,že neradí Obamovi.Jinak USA není USA před II.světovou.
    • Naprosto souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit