Přejít na výpis diskuzí

Řádění Mansonovy sekty bylo krvavou tečkou za érou hippies

6.9.2019 11:58
Michal Kukla 6 příspěvků

Šedesátá a sedmdesátá léta v USA se nesla v duchu míru a lásky. Hnutí za občanská práva bylo na svém vrcholu, ekonomika vzkvétala a desítky tisíc lidí se zapojovaly do protestů proti válce ve Vietnamu. Éra hippies ale v roce 1969 náhle skončila a značný podíl na tom má krvavé řádění sekty Charlese Mansona.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Mansonova sekta" - a vůbec celé hnutí "hippies" byl NEOBOLŠEVISMU par excellence...

  A podle toho se chovali - vraždili "třídní nepřátele"...

 • Vidím určitou paralelu mezi činností Mansonovy sekty a činností sekty vyznavačů eurohujerismu, tedy vyznavačů merkelovského migračního šílenství, inkluzívního šílenství,  klimaticko-ekologického šílenství, protiruské hysterie, budování kultu osobnosti Grety atd. Jenže "sekta" vyznavačů eurohujerského aktivismu disponuje mnohonásobně větším škůdcovským potenciálem.
  • Soudruh je zjevně neobolševik jak vyplývá z toho jeho miš-maše.

   Co je to, prosím "eurohujerský aktivismus"?

 • JůeSeSej, země neomezených možností! Tam je největší počet vrahounů na km2!

  • Zato ve východních stepích je jich tolik, že z malého středověkého moskevského knížectví neustálými nájezdy, loupežemi, znásilňováním a podrobováním si obyvatel vytvořili ve 20.století šestinu světa. Ale i to se jim zdálo a zdá málo a tak nepřestali šířit svůj bolševismus po celém světě. A těch zubožených, zotročených a mrtvých obětí je nepočítaně. Jo, východostepní říše je zemí neomezených možností. A nebýt USA a dalších civilisovaných zemí, tak bychom někde ve východních stepích ryli do kůry stromů v azbuce "Nataša, ja těbje ljublju."

   • KIMCID

    No vzhledem k tomu že stále neviš kde je step. Je tvůj příspěvek blábol.Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit