Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes mne pobavil Google mapy a Američani.Chtěl jsem kolegům ukázat americkou základnu diego garcia v indickém oceánu.Ještě v létě byly na stojánkách seřazené B52 a celé letiště očouzeno od jejich motorů.A najednou prázdno a čisto jakoby tam nikdy nebyly.Kdyby alespoň ty mamlasové nechali na letišti něco ale oni ho vyretušovali úplně *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Soudružko(-hu), proč setrváváš v EU, budoucích USE a neodejdeš do své země zaslíbené? *2*
  • :-)))))A ty sloužíš Sarumanovi:-))Tolkienem se neoháněj když mu nerozumíš:-))))
    http://www.lajkit.cz/zpravy/item/329-novy-rok-v-usa-nezacal-vesele-vypuklo-ozbrojene-povstani-proti-vlade-ozbrojenci-okupuji-federalni-budovu
  • To je možné. Ale jakže to věštila Libuše? "Vidím zemi velikou, jejíž blbost hvězd se dotýká."
    *1* *1* *1*
  • To vypadá sympaticky, ale je třeba si uvědomit, že z těch "invalidů" si vyberou jen elitu, ostatní stejně zůstanou odpadem.
  • Rusko je Mordor, Rusové okupanti a ministr zahraničí Lavrov smutný koník. Tak ještě před pár dny překládal tato slova z ukrajinštiny do ruštiny internetový překladač od Googlu.

    http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/rusko-je-rise-zla-mordor-a-rusove-jsou-okupanti-chybou-inter/r~8b27ab66b5e411e59772002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-2
  • Myslím, že Židů je na světě víc než Čechů.
  • Zato v ruské armádě jsou samí enteligenti, jedou na Ukrajinu na dovolenou, sestřelí mezinárodní dopravní letadlo a radují, že "ptáček dolítal". A ještě stačili rozkrást to co ze zavazadel zbylo a nerozbilo se pádem.
  • Pokud autistům jinak slouží zdraví a dobře se jim často staví tak bych proti autistům nic neměl a mohou být v životě ženám velice užiteční.
  • Vzhledem k tomu, že zi dé jsou si navzájem příbuzní, nemají o autisty a jiné deformace nouzi.
  • Můj táta vždycky říkal, že i ten nejhloupější člověk tě může něco naučit a i pro toho nejhoršího invalidu se dá najít užitečná práce. Smekám před Izraelci, že toto jsou schopni naplnit.
  • a americká armáda je složená z autistů,dyslektiků,dysgrafiků,dyskalkuliků a jiných debilů
  • něco jako z filmu Muži, co zírají na kozy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit