Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Randák je ale zajímavý típek. Tvrdí, že uveřejňované informace má ověřené, ale vzápětí píše, že každého "může" podezírat z korupce. Zřejmě podle toho pravidla podezírá i prezidenta, což je jenom kydání na vlastní, nebo jiná přání. Já se domnívám, že když to tak je, může být korupčníkem i on, na něčí "žádost", když píše takové ptákoviny a ještě k tomu veřejně tvrdí taková protiřčení
    • dzixy, to že Klaus krade je nepopíratelné, existuje na to přímý důkaz natočený kamerou v Chile. *1*
    • Souhlasím! Titulek je ovšem naprosto skandální k tomu co s.Randák připustil
      • Jiří, nevidím nic skandálního na tom, že Klaus dává milosti svým oblíbencům anebo na přímluvu svých oblíbenců. A rozhodně to nedělá zadarmo, protože privatizátor Klaus se více než kdo jiný řídí heslem, že ani kuře zadarmo nehrabe.
  • Nabizi se tedy jedna otazka:Na co tedy vlastne ona "tajna" sluzba vlastne v tomto dementismu vlastne existuje?!
  • vsechno co je spolceny z ODS ,jsou zlodeji a lhari,a bejvali komousove ,a ten kdo to nevi je hloupí a rychle zapomina *12* *12* *12* *12* *12* ODS=Ksč *12* *12* *12* *12* *12* ODS=Ksč, ODS=Ksč, ODS=Ksč, ODS=Ksč, ODS=Ksč, ODS=Ksč ,jenom zlodeji volí ODS=Ksč
    • antiodsi, dvě poznámky:
      - ten kdo to neví je hloupý s tvrdým Ý
      - ODS´Ksč volí nejen zloději, ale i tupé ovce
      *1*
  • V této zemi se dává a bere na všech místech. Proč by zrovna Klausova suita měla být v tomto směru výjimkou? Moc prostě chutná moc.
    • I prezident má svoje "špecifiká", ale tohle je příliš. Klaus má úroveň a bezpečně by se k ničemu takovému nesnížil. Je vidět, kam až klesl všeobecný pohled na kohokoliv. Až si budeme volit sami, možná ještě příští jeden až dva prezidenti budou slušní lidé, mám ale obavy, že tento národ příliš snadno podlehne zlobě z možných neveselých časů a přijde ke slovu nějaký Sládek nebo Paroubek. Je smutné, že to naši reprezentanti ve sněmovně i v senátu nezohlednili, nebo že jim to jen "nenapadlo".
      • Klaus má takovou úroveň, že musí krást v přímém přenosu a aby byl podruhé zvolen, tak byl žebrat u těch proklínaných komunistů, jinak by zvolen nebyl.
      • babi, Klaus má sice svoje "špecifiká", ale přesto krade na státní návštěvě před kamerou. To je ta jeho "úroveň"
      • Jako celoživotní antikomunista a antifašista mne ani nenapadlo, že by se mohl některý z těchto systémů někdy vrátit. Když se tak koukám na sdělovací prostředky, jak dokonale ovládají veřejné mínění směrem ke zvýšení nákladu (poslechovatelnosti, viditelnosti) je mi jasné, že občas musí přijít malý či větší Pepa Vissarionovič nebo Áda a trochu nám dát přes držku a hlavně prolhaným novinářům, abychom si více vážili svobody a demokracie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit