Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohoto 'pracovnika' a zastupce komunistickeho dobytka,ktery je placen z Vasich dani si vsimaji levicove orientovani novinari v EU
    Proc zrovna levicove orientovani?Odpoved je jednoducha-proste jim vadi jeho ##pracovni## moralka.Pravice to totiz vita!
    DUKAZ:
    https://www.youtube.com/watch?v=8xPsSft0aVc
    • Dekuji za ty minusove body,je vidno,ze se Vam tez nelibi,jak dotycny bojuje za zajmy komunistu a levice,jako celku.Jeste jednou:DEKUJI! *3*
      Jsem potesen,ze jdete do sebe.
      PRACI dobre vykonane CEST!!!
      *1* *1* *1*
  • Ať žije dnešní velký den - ať žije Mezinárodní den žen !!!!
    Škoda, že mnoho soudružek není s námi. Ale nezapomínáme. Jenom komunisté bojují za jejich rovnoprávnost s muži ! Proto ať žije MDŽ a KSČM !
    • https://www.youtube.com/watch?v=8xPsSft0aVc

      To je onen bojovnik??? *3*
    • Jsi jen nechutná lidská sra-x-čka. Propagace nacismu a komunismu je tretný čin, tyx zhovadilé bolševické jelito.
      • Sám budeš jednou potretnán, ty nechutný průjme! Takového blba nemůže tret nikdy minout!
        Půjdeš do tretnice mezi ostatní tretnance!
        • Ano, ano, to přesně odpovídá mentalita komoušských zločinců - naprosto stejní jako nacisté. - kdo netáhne s námi a nedrží hubu bude v tom lepším případě zavřen, popřípadě oběšen, .... jste kmoušsi stále stejný dobytek, včetně vašich vůdců - soudruh Hitler a komoušský gengstr-super vrah stailn by z vás měli radost.
          • No, ty jsi ale mnohem větší blb, než jsem si myslel! Nejsi tak trochu nafetovanej, nebo ti už jako mladému vymyli mozek?
            Je skoro neuvěřitelné, co tady ti ódesáci stačili za 24 roků napáchat nevratných škod na mládeži. Materiální škody jdou časem nahradit, ale jak se nahradí tvůj mozek? Skoč radši sám do hnoje!
  • A teď můžete vzteky skákat jako Americké opice, vy přizdisráči!!! Bojíte se o nakradené majetky a miliony, marně!!!
    • Oprava: Slovo "marně" nahrazuji slovem "oprávněně".
      • Jestli mas na mysli komunisticko-estebackou-kriminalni ODS,ODA a jine prognostiky zalozene strany,tak nam zde vysvetli,v cem jsou tyto subjekty pravicove.
        Tim,ze to o sobe nepravem tvrdi? *1* *1* *1*
        • V tom máte pravdu,proto jen ovce mají radost,že můžou volit převlečené soudruhy a u soudruhů.Mě se jeví nepřevlékač kabátů KSČM,ale člověk nikdy neví.Myslím,že ten sametový podvod byl dobře promyšlen Valtrem Komárkem a jeho hochy z prognosťáku.
  • Pisatelka ''pussy nka'' je jiz dle jejiho mirne upraveveneho nicku C U B K A,ktery neni rovno.
    To ji nevadi,ze tento krivohub se flaka za nemale penize danovych poplatniku v EP,ale hlavni pro ty megeru je,ze placa fasisticke degenismy pod hlavickou KSC(M) *12* *12* *12*
    • ty jsi bukvice
      • Ty mrdkohlt *6*
        *12* *12* *12*
        • bukvice mne soudí dle sebe? *1* *1* *1* ty zrzavej chlupe přeju ti dobrou chuť
  • Někteří,převážně kozomrdové se čertí,že nějaký človíček s komunistickou minulostí řekne pravdu,ale když se politik utápí ve lžích jako je Obama,to Vás vy mamrdi scvrklí nevzrušuje?
    Tím pádem je to ukázka Vaši dementnosti či rozomu ve stádiu předškolního dítěte.
    • Ten komoušský potrat není člověk s komoušskou mynulostí - to staále je jeden z příslušníků zločinecké party - KSČ(dnes se směšnou příponou M), to je stále aktivní člen party zločinců, vrahů, lupičů, ...... . On není žádný bývalý a jeho nechutné žvásty o tom plně svědčí, že dál aktivně podporuje tu nechutnou zločineckou organizaci.
    • Nejhorší je když někteří,převážně kozomrdové se plazí před ruskou p*delí a snaží se do ní vlézt.
      Tím pádem je to ukázka Vaši dementnosti či rozomu ve stádiu předškolního dítěte.
  • Trpíte snad nespavostí,psát tolik blbostí a ještě k tomu v noci!Co potom budete dělat ve dne *1*
  • Randorsf musí,vždyť patřil kdysi do vedení SČSP a často krát s touto organizaci do Ruska cestoval a zadarmo.
  • souhlasím s Randsdorfem
    • pusinko, jsi neskutečná komunistická p í č a vymaštěná
      • ty jsi bukvice co mrdá kozy
  • Soudruh je vyborne zaplacen za valeni v Bruselu at radeji mlci.Volby v kvetnu do EU jsou dalsi trafiky pro ,,kandidaty,, ,stejne jakovydelal Spidla,Zelezny,Bobosikova ,maji dobre zaplaceny vylet a neudelaji vubec nic -navic z prijmu neplati dane,dostavaji na osaceni a hostiny
    • Malý český demokrate,nezáviď a konej.Já a moje veliká rodina nepůjdeme nikoho z těch korytářů volit co se tam cpou,protože jsem z této zvrácené a nedemokratické doby onkologicky onemocněl a chci jít na protonovou léčbu,ale moje chudá pojišťovna 207 jí nehradí,asi by nebylo na zlaté padáky.Jsem vhodný pacient,proto musím postoupit jako "B" občan standardní ozáření s možná dalšimi následky.Požaduji od toho korytáře 1 mil.Kč za hlas,protože dle hesla demokratů ,že kuře zadarmo nehrabe.Tento korytář to bude mít za dva měsíce doma.Rozhodně nebudu volit za tretky,nejsem indián.Jinak Ransdorf má pravdu.
    • Neplačme,co si studenti vydemonstrovali v roce 1989 to nyní máme.Ať žije sametová revoluce.
      • a pokud se ti to nelíbí tak táhni do Ruska. Tam dostaneš bičem a když bude dost chválit SS-Grupenführera Putina tak dostaneš i trochu boršče a stakan vodky.
  • Tohle h o v a d o by mělo odejít do milované Rusi a filosofovat tam
    • blbe
    • Ruda slechta rozmazlena velikymi platy v kapitalistickem Bruselu - proc ho nezamestnava Putin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit