Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady není pablb NOTCSSD? Asi konec světa :-))))
    • Ale ja si pouze ctu prispevky lidskeho odpadu-cili povlu a LUZY,mezi ktery pravem patris a vevodis jim.
      No,a pote se ten Tvuj ''inteligentni'' prispevek davam do databaze,a zkoma se,co jsi asi zac,a kdo takovyho chytreho cloveka mohl zplodit.
  • Kdo z nás si neumí říct, že zloděj je prostě zloděj, je na tom moc špatně!
  • Zdravím. Už je toho oblbování lidí dost. V tomhle režimu a státě už není žádný slušný, pravdomluvný politik. funkcionář nebo úředník., samé keci a kecálkové. Oni snad věří, že tady žijí jen samí prostoduší občané kteří mají sklerózu. Jen aby se nespletli. Když politik řekne "Dobrý den„, raději se podívám na oblohu. Proč si tyhle trapné výstupy, nedůstojné dospělého a vysokoškolsky vzdělaného člověka " Homo sapiens„ neodpustí a uráží svým vystoupením inteligenci ostatních. Nikdo se jej na nic neptal.
  • Ohrožuje lidi na silnici , řidičák mu ponechali. na každého jiný metr? Proč to trvá tak dlouho? přejede ožralý ženu a nic se neděje.
    • no jasne, Rath je na spatny strane barikady, a moc jim do toho kecal
      • Ať kecal nekecal, je to zloděj *16*
    • Vážený. Zcela jistě by Vám to odpustili také. Vždyť jsme si všichni rovni , tedy před tím nejvyšším. A tenhle stát je spravedlnost a čestnost sama. Jak vidíte dnes a denně, co vše by se neudělalo pro daňového poplatníka. Ale jen tak mezi náma. Já bych to raději nezkoušel. Ani tchýni bych tedy nepřecouval. Jeden nikdy neví.
  • Byla to politická objednávka. Ve sněmovně jste proti nim až moc důrazně vystupoval. Zaorálek též. Nyní by patřilo odpravit zase Pospíšila. ODS je všeho schopna. Pan Ráth má naší podporu.
    • Jen z něj nedělejte svatouška, pouštěl si všude pusu na špacír, pozurážel kdekoho, a tak je jen nad slunce jasnější, že se novodobí "mocipáni" napříč celým politickým spektrem potřebovali zbavit oné protivné osiny v zadní části těla, aby mohli zase v klidu páchat svoje nepravosti. Jen to za ně všechny odnesl, ale plným právem!! Tímto se pouze pozornost národa na čas odvrátila od jiných hajzlíků.
    • Naší podporu?! Čí naší - moji určitě NE ... :-)
      • Kdák.
      • O tobě nemluvím, slepičko.
  • U nás na dílně ho odsoudil celý kolektiv. Tak jako naše brigáda kapitalistické práce dříve odsodila Horákovou a jiné nepřatele kapitalismu.
    • :-)))))))))))))))))))) dobry ... vytribeny humor :-))))
  • Zloděj to je, to mu nikdo neodpáře !
    • Dej si pozor na svá nevymáchaná ústa, abys jednu po ních nedostal. Víš ho...
      • Jsi blb
        • On ví,že je blb,le nedá mu to,musí nás o tom stále ujištovat *3*
  • Takhle jsem se už dlouho nezasmála *1* *2* *15*
    To je teda král demagogů, kterej si myslí, že mu to lidi zbaští. Já se bavim.
    • *2* *2* Něco jako súdruh Goebels *2* *2* *1*
  • Toť se ví, toť se rozumí, Pospíšil mu tu krabici dal na chvilku "podržet", teď v tom mám "jasno". *6* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Celá zkur.... ODS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit