Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SoudruzkaPusinka je starý gay tečka, vlastním jménem Pišta Žiga (Péťa) je mu 80 ale má rozum na 9 dělá mámu v gay klubu, jinak nemá nikoho ani rodinu ani přátele, prostě starý hadrník.
    • Váš životopis je opravdu smutný pane JFK: *2* *2* *2* *2*
    • A má jednu lásku a to je koza Líza, jediný zpřízněný tvor. *15* *2* *3*
  • Pane Antitiscali - díky vám ožila rudá 50 léta!

    Jsem jen holka která má pouze jiný názor než zdejší rusofilní strana a proto jsem hned
    nepřítelkyně lidu a agentka imperialismu. *15* *15*
    V Rusku také jedna novinářka kritizovala Putina a hned jeho klaka volala utopte ji.

    Doufám jen že podobní totalitáři kteří dnes vládnou v Rusku se u nás už k moci
    nikdy nedostanou. Podobný komunistický fanatismus už zavraždil dost nevinných lidí.
  • Co k tomu dodat.Být to Řecko tak jsme v ulicích,ale jsme v zaprděném Česku tak ovčaní bé.
    • To by se ti líbilo co nechodit do práce a brát za to eura,jo v čechách se za plat musí dělat,ne jako v Řecku,ale chápu,že parazit jako ty by tam byl ve svém živlu,ty blekoto
      • Tři + ti mohou dát stejní hlupáci jako jsi sám.Až ty po..s co já v tomto státě a ve světě vybudoval ,tak z průjmu nevylezeš,aby to takový jako ty postupně rozkradli.Jinak ti již další odpověděli stejně.
      • pleteš se ty kritiku,kolik dělá romů a jak si žijou.
  • soudruzkaPusinka tiscali.cz .............co to je??

    stačí jeden bu*ík na Tiscali a je po diskuzi.

    je to placený agent, co nahrává kapitalistům, je to tzv. člověk...fakt enem tzv. ....
    normální není a Tiscali také ne.
  • Jiříku uděláme spolu dohodu.

    Dokaž že tvůj Tečka existuje a já ti budu celý rok dělat otrokyni.
    Když to nedokážeš ohlásíš se u psychiatra.

    Co ty na to chlapče? *2* *2* *2* Simonka tě zase jednou strčila do kabelky viď.
    • *15* *15* *15* dobrý,ale Jiřík je Zlý Troll
  • Které peníze jsou tvoje tečko, ty nemáš ani na rohlík, kdybys neměl to kozí mléko tak bys tu už nebyl.
    • A to ještě suší kozí bobky a s tím pak topí. *15* *3* *4*
  • Když udělá chybu zaměstnanec státu tak by to měl hradit ze svého a ne z našich
    peněz. *16* *16* *16*

    Já osobně Ratha nemám ráda arogantní frajírek který se léta předváděl jako bojovník
    s korupcí a pak byl sám dopaden s úplatkem v ruce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit