Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To že jsi gay tečka nijak neutajíš starý dědku, staří lidé bývají moudří a bývali kdysi stařešiny, kdežto u tebe je pochod opačný čím starší tím blbější, ale výjimka potvrzuje pravidlo, že jo ??? *3* *3* *3* *3* *3*
  • SoudruzkaPusinka je starý gay tečka, vlastním jménem Pišta Žiga (Péťa) je mu 80 ale má rozum na 9 dělá mámu v gay klubu, jinak nemá nikoho ani rodinu ani přátele, prostě starý hadrník.
    • Váš životopis je opravdu smutný pane JFK: *2* *2* *2* *2*
    • A má jednu lásku a to je koza Líza, jediný zpřízněný tvor. *15* *2* *3*
  • Pane Antitiscali - díky vám ožila rudá 50 léta!

    Jsem jen holka která má pouze jiný názor než zdejší rusofilní strana a proto jsem hned
    nepřítelkyně lidu a agentka imperialismu. *15* *15*
    V Rusku také jedna novinářka kritizovala Putina a hned jeho klaka volala utopte ji.

    Doufám jen že podobní totalitáři kteří dnes vládnou v Rusku se u nás už k moci
    nikdy nedostanou. Podobný komunistický fanatismus už zavraždil dost nevinných lidí.
  • Mládenci už jste nudní.

    Dokažte že ten váš imaginární kamarád Tečka exituje nebo mlčte.

    Jsem holka Simona. Příští měsíc jsem volná takže kdo má zájem a peníze múže mě
    poznat. V úterý odjíždím na dovolenou a pošlu fotečky - mám totiž lepší
    život než vy kteří jste na Tiscali nonstop a maskujete to střídáním nicků.

    Pa pa chlapci. Bez práce nejsou koláče - to je heslo vaší demokratky Simonky!
    • Láďo P. nemáš svědomí, nebo jsi jen tak obyčejný hajzlík? *12* *12* *12*
      • Navštivte psychiatra a to co nejdříve.
  • Které peníze jsou tvoje tečko, ty nemáš ani na rohlík, kdybys neměl to kozí mléko tak bys tu už nebyl.
    • A to ještě suší kozí bobky a s tím pak topí. *15* *3* *4*
  • Jiříku uděláme spolu dohodu.

    Dokaž že tvůj Tečka existuje a já ti budu celý rok dělat otrokyni.
    Když to nedokážeš ohlásíš se u psychiatra.

    Co ty na to chlapče? *2* *2* *2* Simonka tě zase jednou strčila do kabelky viď.
    • *15* *15* *15* dobrý,ale Jiřík je Zlý Troll
  • Chudák náš zloděj.A kdo odškodní pravicovou vládu, která padla vinou prokurátora Ištvána
    • ta vláda tupců v čele s Nečasem?To byl unikát co ti tady dělali a co dokazali rozkrást ,prodat nebo rozdat.Církev je z toho v sedmém nebi jak přišla k majetku,který v minulosti nakradla a Nečasova vláda jim jej opět vrátila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit