Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle mého názoru jistě má Rath máslo na hlavě ale domnívám se že ho darebáci socani hodili přes palubu nebo s ním uzavřeli nějakou tajnou dohodu za jeho mlčení.Já socanům nevěřím ani dobrý den,jsou schopni podrazit kdykoliv kohokoliv lumpové.Uvěřím jim,až se zasadí o zrušení senátu a dotáhnou to do konce ale to je utopie,kam by odkládali své pretoriánce kterým tím dávají trafiku.
  • Kdyby ho nechal soudce ve vazbě tak se mu to nestalo. Měli by ho do ní neprodleně umístit z důvodů jeho vlastní bezpečnosti *1*
  • Jasně, to bude taková ztráta paměti, že si ani nevzpomene na 7 melounů v krabici na víno...
    • No víš, ony ty melouny - kdoví jestli nebyly určena do socanské kasy.... vzpomeňte na jeho prořeknutí hned na začátku a pak už jen mlčel,... kdo ví
  • pokud bude soud podobné Rathoviny trpět tak proces proběhne tak v roce
    3014. Místo obžalovaného tam bude jen urna s nápisem - jak jeden zlodfějíček
    simuloval tak dlouho až unikl trestu.
  • inu, je to doktor a dokázal se šikovně praštit do hlavy. Pokud bude kdokoli po úderu do hlavy trvat na tom, že ho hlava bolí a že má výpadky paměti, nikdo mu nedokáže opak. Na takové věci se dají vysoudit stovky tisíc (třeba v případě autonehody), v případě napadení uvrtat útočníka do nepodmíněného trestu odnětí svobody atd. atd. Takže doktor Rath to uhraje na pár let odkladů, eventuálně zbavení svéprávnosti a způsobilosti k právním úkonům...v krajním případě by také mohl simulovat smrt následkem nitrolebečního krvácení *1* *1* *1*
  • Hlava mě bolí velmi často, v uších mi píská taky a lékaři jemu podobní mi tvrdí, že to nic není, to přišlo s věkem. *1* *1*
  • Takže, vyržíseno k dennímu poržádku!!!

    Ještě rok Davide vydrž, pak to "promlčíme"! *3*
  • A příště si zase zlomí nehet simulant jeden. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit