Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sedět v dozorčí radě, v parlamentu, na radnici, v kriminálu, je dneska úplně jedno. Hlavně když to sype!
    • Ovšem Kalousek prohlásil, že právě to jsou lidé, keří tvrdě pracují. Zvednout ruku podle toho jak si kmotři přejí, no to je dřina. A za fantastický prachy.
  • Kdybych byl komunistou, nebyl bych omezeným blbečkem!.
    • Těžko říct jestli omezený, či neomezený. Blbeček však v obou případech.
    • Jako komunista seš neomezený blbeček!
  • Moc pěkné - taky by se mi docela líbilo, sedět v poklidu "v teplácích" a přitom legálně jen tak vydělávat 700 litrů !!! Může mi někdo poradit, jak se to dělá ? Díky.
    • ... to bys ty nepochopil :)))
      • Tak to jen zkus, já mám docela velkou hlavu ... ;-))
    • Rath!
  • Rat = krysa
    krysy vyhubit!!!!
    • die Ratte = krysa
  • To je teda žabař. To naďa vydělá za tři měsíce.
  • Tak mu to vemte !
  • Aspoň vidíme, že to není žádné ořezávátko... Zatímco novinář si nedá do kupy ani svůj sloh...
    • Buď rád, že jsi nepsal delší reakci, neboť Ty by jsi nedal svůj sloh dokupy nikdy, ani kdyby Ti za to padaly z nebe zlatá lejna! Hovadko Boží - ještě, že jsem pohan!!! :-P
  • Podle těch odměn jste nadlidé,že vám není hanba vůbec přijmout takové peníze vždyť dělník ve fabrice má do 15000 hrubého a tady litají miliony,ale to je tím ,že tu není trest smrti za zpronevěru nad 10 milionu navrhují trest smrti a do 10 zabavení veškerého majetku a práci v kamenolomu!!Z m r d i!! *12*
  • Vzhledem k tomu, že se prodalo tak 150 ks, je to slušný honorář. Co na to ÚOOZ ? Však oni Paroubkovi "umí" zázračně, vydělat milióny na knížkách, které skoro nikdo nekupuje a zakládat bohaté nadace,o kterých skoro nikdo neslyšel. *12*
  • A pak že nemají z čeho zplácet nadělané dluhy! Kolik lidí si tyto peníze vydělá za stejnou dobu v běžném životě a bez tepláků?
    • ... zklamu tě, hodně, vrať se do školy :)))
      • Do školy se vrať sám a nauč se pravopisu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit