Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedině voly jsou schopni mizerně ukočírovat.
  • Korte už si zabal fidlátka.Teď budeš mluvit o ústavě,ty zloději.Za co bereš peníze daňových poplatníků.To není plat podložený prací.
  • vys.at se mu na hrob haj.lovi, to máme za to že jsme cinkali klíčema a stávkovali za tento bordel co tu zavedl???
    • Kolik desetiletí chceš vzpomínat na nějaké dětinské klíče? Asi jsi udělal ho*no kariéru, že. Sváděj to dál na jiné.........
      • kariéru ve stylu "neznám špinavé peníze" jsem fakt neudelal, naopak jsem si zkusil pár roků kapitalismus na západ od našich hranic, tam by si něco takového proti odborům nikdo nedovolil ty antiparoubku
    • samozřejmě staříkovi když jsem četl o těch jeho oslavách narozenin, ti ostatni snad ještě pobudou nějakej rok v žalaři než pujdou pod drn
    • Ale ted nevíme kdo, upřesni. Klaus? Nečas? Kalousek? Nejvíc Spálené země (ASTRONOMICKÉ dluhy, zlodějny) je asi za Kalouskem - ten u toho byl vždy, at už se socany, nebo s ODS. Klaus má taky hodně másla na hlavě a Petya Nečasů to ted dohání, i když i on byl předtím u toho s ODS.,..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit