Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím,že Rath je v té vazbě příliš dlouho a ,je tak mimo možnost uplatňovat se v PS. Je třeba si položit otázku " komu to svědčí" ? Lidu této země by svědčilo více kdyby se věnovala stejná pozornost daleko závažnějším kausám a ne takto zástupným.
    • *1* *1* *1* *1* *1* si upad? neny vule resit kousy
  • Byl pro ně nebezpečný, tak ho museli odstranit. komunisté proti nim jsou zlatí.
    • Kteri komuniste? ti nebo ty *1*
  • Tohle tady ví každá hajzlbába. Navíc,celá akce probíhala ve stylu-Timur a jeho parta.
  • Až se zjistí kteří lotři to naangažovali bude ještě veselo, doufám že budou padat hlavy, taky dostane pěkné peníze jako odškodnění.
  • Svým názorem na dění kolem zloděje a podvodníka Ratha se sama Moravčíková odepsala z politického dění po odstoupení Ratha. Nevím, proč se tomu tak diví. Po Rathovi došli jiní lidé z opačného křídla, než byl Rath a Moravčíková.Já se domnívám, že byl to přirozený postup.
  • Pokud si vzpomenu na jeho zatčení a uvalení vazby , tak sek tomu od ministra vnitra po státní zástupkyni a policii všichni vyjadřovali jako o jasném kriminálním činu.
    Nemohu si pomoci , ale doba po kterou je ve vyšetřovací vazbě a není předán případ k soudnímu řízení se mi zdá docela neúměrná na to jak to bylo při zatčení jasné.
    Postup , který je veden proti Rathovi začíná smrdět jak způsobem sledování a získání důkazů tak záměrnou blokací poslance pro hlasování ve sněmovně. ( viz Sládek při volbě Havla ), kdy jsou u toho lidé ze stejného podhoubí.
    Obávám se , že pokud se ukáže , že je vinen , ale ne v takovém rozsahu jak media uvádějí tak se bude jednat o vládní, justiční a policejní zvůli ve prospěch vládnoucí garnitury a jejich bossů . Tento postup by byl v dnešní době po roce 2000 katastrofa !
    • Vlku, a bude, pokud se ukáže, jako že je to nabetón, že ano, že Rath je opravdu zloděj a podvodník?? Co napíšeš potom?
      • Je otázkou kdo řekne , že je to na beton. Prodlužování doby mi spíše připadá jako výroba nových důkazů, protože ty udavané jsou tak trochu na vodě.
        Paroubka jsem měl a mám za narcise jako Ratha, ale to co předvedl Kubice v jeho tkzv. zprávě , to je prostě sprosťárna a zločin I. kategorie. Pokud to Kubice dokázal na objednávku již jednou tak to udělá klidně několikrát !!
        Pokud to bude jak tvrdíte Vy tak se na těchto stránkách omluvím .
        Kubice a bývala státní nejvyšší zástupkyně Vesecká dali v naší vlasti spravedlnosti pořádně na zadek a měli by na něm sedět na doživotí.
        • Obdobným způsobem se zbavil i Lessyho.
  • škoda že nejsou zavřeni všichni co to tu rozkrádají
  • Rath je jistě vinen podvodem a korupcí jako mnoho jiných co seděj v PS a na radnicích.
    Ale na rozdíl od nich se na něj zaměřila Kubiceho policie protože si moc dovoloval a rejpal do gaunerů co nám seděj ve vládě. Takže taková pomsta na kterou jim ten blbec nahrál.
    Doufám že se voliči soc. dem probudí a nebudou dál žrát jejich sladký řečičky.
    Spolu s ODS si mohou pokud jde o korupce a tunelování směle podat ruku. *1* *1* *1* *1*
    • Právě,že nebyl blbec ,takových jako Ráth se zloději nejvíc bojí.Většina taxikářů byla u STB.
    • A podivná demokracie. Je to spíše pseudodemokracie.
      • Toje DEMO demokracie
  • U nás kdo nakrade stamiliony a miliardy, tak zůstává nepotrestán. Divná to politika s justicí dohromady. *12* *12* *12* *16*
    • Těch pár milionů pana Ratha je kapka v moři proti jedné a půl miliardě
      synáčka pana Michala a jeho kumpánů a tito si v klidu běhají na svobodě!
      Kdopak v tom má asi také prstíčky ???????????????????????????? *16* *12* *12*
  • Kde je případ tunelu Skloexport Liberec Regina Rázlová. Soudní moc to vyšuměla??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit