Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O tom, že je pan Bárta vybaven nekonvenčními metodami, není třeba pochybovat - jinak by jen těžko obstál v oblasti podnikání, jíž se velice úspěšně věnoval. Jeho ministerské kroky jsou ale rovněž nekonvenční a jak se v řadě případů ukázalo - fungují.
    A tak mě napadá, zda to náhodou nesouvisí s tím náhlým prozřením jednoho po léta "oddaného" spolupracovníka a jedné prosté dívky, s níž blesková cesta na vrchol docela zamávala...
    Vždycky se ptejme, komu to prospívá: Firmám kolem výstavby silnic a dálnic? Vondrovi a ODS?
    Mně je srdečně jedno, jestli p.Bárta vyplácí spolustraníkům ze svého nějaké prebendy, ale není mi jedno, když někdo krade z našeho - v tom souhlasím s Ivou.
    A tak, novináři, veřejnosti a ostatní soudci - sledujme vývoj této aféry opravdu pozorně a budeme-li tlouci, pořádně se nejdřív přesvědčme, jestli nám nějaký opravdový gauner náhodou nepodstrčil jen vhodného otloukánka.
    • ... běžná praxe. Kdykoliv jsme přijeli na zasedání před "antikomunistickým pučem" zvaným "Havliáda" měli jsme připraveny v deskách papíry k projednání a obálku s odměnu za zásluhy. Škoda, že se mi ty prachy nepočítaly do výměry důchodu ... a pan Huml, nikdy nebude volný, je zavázán za zvolení a pokud si myslí, že ne, pak je stejný křivák jako ti nad kterými ohrnuje nos ...
  • Po všech těch aférách, kdy bylo jasné, že tu podivným způsobem mizí ze státního rozpočtu miliardy, mi přijde docela úsměvné, když se tu kdosi snaží pana Bártu "potopit" za to, že rozdával ze svého. Dobře, dejme tomu, že si kupoval loajalitu svých poslanců, ale to dělají nějakým způsobem všichni, jen k tomu obvykle využívají méně přímý způsob - místo peněz na dřevo se vytvoří nějaká nepotřebná, ale dobře placená funkce, která je ovšem honorovaná ze státního, tedy z peněz nás všech. To je ovšem úplně v pořádku, že? Veverčáky jsem nevolila, nějak jsem k nim ztratila důvěru už před volbami, ale všimli jste si, jak se tahle aférka vynořila "náhodou" právě teď? O Vondrovi je najednou ticho. A ostatní aféry, Drobil, Barták atd... Kdeže jsou? Teď je hlavní, že Bárta dával svým spolustraníkům peníze v řádu deseti či snad statisíců a prošustrované miliardy jinde jsou najednou zapomenuty..
    • Dalo se to čekat šlápnul do Velkého L..NA
    • Dalo se to čekat šlápnul do Velkého HO..A.
    • Dalo se to čekat šlápnul do Velkého lejna.
  • Vážená slečno Kočí. Jednu jedinou otázku bych měl na vás a pana Škárku. Proč až teď tvrdíte spol s kolegou, že jste dostala od pana Bárty nějaké peníze. Můj selský rozu to nějak nebere...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit