Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaké natruc..... proč... protože chtějí postavit na nohy průmysl zdevastovaný příkazy ejúnijních ouředníků????? Kéž by ti naši se pochlapili a neposlouchaly je.
  • Tak to už budou ale Řekové stavět za nové drachmy nebo tak něco, doufám, že zase ne na dluh z peněz ostatní Evropy. Nebo jim to Rusáci zcela "zafinancují" ze svého ? To jsem moc zvědav.
    • jestliže až dosud jsme čistí příjemci, pak je opravdu směšné psát "za peníze ostatní Evropy" nebo ne? *15* *15* *15* *15*
    • Čekal jsem nějakou smysluplnou odpověď - ne bezduché klikání "nelíbí". No nic, tak někdy příště, hlupáčkové ...
  • Kuratela EU radost občanům nedělá z politického důvodu stáhli do díry Řecko né aby ho na začátku sešupu probudili ze snu. *11*
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Spolek KOMUNISTICKYCH zkrachovalcu muze planovat co chce kdyz nemajy ani floka!!! *15* Meli by se prejmenovat na U vyzranyho kramu!!! *15*
  • blba merklova uz nepuci , zkusime Ivana . Rekum se da jen gratulovat , umi to kuci jedna basen. Asi si zejtra koupim Ouzo .
    • Umí leda prd, tonoucí Řecko se stébla chytá stejně jak tvé Rusko Ivane *12*
      • v recku si koupim Ouzo , v tvym rusku nic. Ja na to mam , na to Ouzo , jestli ty ne , nezajimas me.
  • Brusel kopne komoušské Řecko brzy do rrdele, pak se EU konečně uleví.
    O bolševiky v EU nestojíme, ať táhnou do svého Ruska.
    • ejúnii snad, ale bankám německým a německu asi ne... příjdou o laciné příjmy na cizí účet, budou muset zaplatit konečně reparace, pak se osmělí a další věřitelé německa... joj...
  • Ten plynovod problém Řecka nevyřeší. A zaplatí ho kdo ? Myslím tu investici i plyn.
    Jestliže Angela a ten bezelstný bruselský spolek teď Řecko neutne, tak je s celou EU amen.
    • tak se nestarej. Rekove te nestali ani fenik . Jen blby kecy na nic zeza pod podelanyho Ripu jako vzdycky.
      • Aha ? A já si doteď chybně myslel, že už ČR je léta v EU. Takže se nás to týká, i když to třeba přímo nefinancujeme ze státních peněz (tedy jednoduše "ze svého).
        V době, kdy byli v průšvihu Irsko, Španělsko a Portugalsko, tak jim sice EU také pomohla, ale JEN za cenu tvrdých a nepříjemných restrikcí, úspor výdajů a "utahování opasků" těchto států a jejich občanů. A ulhaní Řekové, by z toho svého průšvihu měli vyjít snadno a lehce ? (podle Tsiprase je to nyní pro Řeky strašně těžké a nepříjemné, takže z toho svého probému chtějí, na rozdíl od těch tří jmenovaných států, moc lehce ven - ale to jsou hodně naivní).
        No bodejť - tak to bývá, když se hloupě a nesmyslně zadlužím a navíc ty penízky vyloženě blahobytně "prožeru" ! Musí to tzv. nepříjemně bolet, úplně stejně jako ostatní - a nevím, co je na tom zrovna Řekům tak nejasného !!! *7*
    • Plynovodem Řecko jen vydírá EU, ať táhne, plete si EU s komunistickým Ruskem.
  • EU se probouzí ze snu a divadelník Tsiprase přivádí lodivody EU do extáze. Každý hraje to co mu soupeř dovolí. A EU je pro Řecko velmi slabý soupeř, s UE si jen cvičí.
    Jsem zvědavý, co z těch mozků nakonec vyplave. Ale moc si z toho neslibuji.
  • Řecký premiér udělal průvan v nejvyšších patrech EU. Tam probudil z letargie partičku Merkel, Tusk, Juncker a spol. Činnost Tsiprase znamená pro EU katarzi. Tsipras se též zasloužil o odhalení různých bruselských eurohujerů.
    • Ono má řecko nějakého "premiéra" - myslíte snad tím toho kremlského levičáckého poskoka - jakéhosi Tripla???
      Promiňte ale to je skoro stejná blbina jako když pár pomatenců označuje jakéhosi uslintaného prolhaného křiváckého alkoholika NIC.emana za českého prezidenta.
      Jsou to je poslušní řiťolezci komouš/fašisty putina a jeho kliky a pouze zkouší co civilizovaná část světa ještě ustojí.
      • Už jsem se lekl,že mi saháš na žvatlu,již jsem ho dlouho neviděl je horko tak je asi v propadlišti dějin.
      • Aby ti nepraskla cévka makakovo lejno. *15*
  • Řecký premiér udělal průvan v nejvyšších patrech EU. Tam probudil z letargie partičku Merkel, Tusk, Juncker a spol. Činnost Tsiprase znamená pro EU katarzi. Tsipras se též zasloužil o odhalení různých bruselských eurohujerů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit