Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji redakci Tiscali také šťastný Nový rok
  • Sluníčkářky Arťušenkové si může vážit jenom havloid, nikdo jiný. Já jí nepřeji nic. Je mi ukradená stejně tak, jako je Tiscali ukradená novinařina a stejně jako jsou Tiscali ukradení všichni diskutéři.
  • Vážená pani Holoušová, je slušnosti opětovat přání, a tímto tak činím, jenom si přeji v novém roce, aby někteří Vaši redaktoři psali objektivněji. Nikoho nezajímá jejich "barva" a jeden jim i promine, že mají svůj "osobitý" názor, ale redaktoři nejsou obyčejní pisálkové a diskutéři, jako my zde, co reagujeme na jejich, často opravdu problematické články. Pokud se ukájí tím, že jsou problémové a vyvolávají barevnou diskuzi, tak jsou na tom velmi špatně. Ze zdejších diskuzí k jejích článkům je to vidět. No a měl by se zastydět za svou práci i redaktor zodpovědný za kontrolu diskuzních příspěvků, protože je jich jistě hodně, co sem vůbec nepatří, aniž by byl porušen nějaký kodex a právo vyjádřit svůj názor. Mnoho příspěvku totiž vůbec nic neříkají o názoru na článek, ale uboze upozorňuji na chabé hlavy, co některé diskuzní příspěvky uveřejní. Být více zodpovědným, bylo by zde více zajímavých a věcných názorů, které by sice nepohnuly světem, ale celkem spolehlivě by ukázaly názory části občanů kde na jaký problém i událost. Současná diskuze je spíše ukázkou nekulturnosti zdejších diskutérů s požehnáním redakce.
    • Asi bych to lépe nenapsal. Díky.
  • On tady byl Simon ze svým siamským dvojčetem, jedna palice, dvě těla nebo obráceně. On nám to Simon pořád nechce říct.
  • taky je tady přepitomečkováno... tak pryč odtud
  • ... je moc příjemné odkopnout primitivní póvl, což se nyní děje, čau, zdegenerovanci :)))
  • ... zloděj mého nicku má velkou výhodu: i kdyby se posral, nikdy nebude primitivnější :)))
    • tedy nebude
      • ... vysvětlení pro poněkud hloupé návštěvníky: nebude primitivnější od sebe sama :)))
  • ... proč jsem tak sám, protože jsem impotent? :)))
    • Nemusí stát, stačí když pevně visí... *1*
      • ... dokonalá srážka dvou dokonalých primitivů, bavím se výborně, ty blbý tlustokožci :)))
    • ... dám ti silvestrovskou šanci ukázat, že nejsi primitiv: jak se poví německy "meziroční"?
      • ... nic, jenom hlasy impotentního nevzdělaného primitiva, který je rád, že trefí do nory :)))
    • ... jsi tak dokonale primitivní, že ti nedochází, že píšeš sám o sobě, jsi naprostá tupost :)))
  • aby se zbavili CENZURY, jenž tak rády praktikují, na jiné jimi nelibé názory !
    • ... už nenasávej ty krabice, blbečku :))
  • Já redakci přeji, aby v r.17 zapojili selský rozum a konečně začali psát netendenčně a aspoň z poloviny pravdivě *3*
    • ... pitomečkům jako ty mohou psát cokoli, stejně nikdy neví, která bije, zoufalče :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit