Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nás pár a jsme velmi přitažliví :) hlupáci jako ty z toho totálně ztrácí hlavu :))))))))))))
  • Ha ha, máš docela fantazii, ale marně hledáš většího blbce, než jakým jsi sám :)))
  • Jsi legrační :))) Nemám rád pouze tupany jako tebe, tak se uklidni :))))))))))))))
  • Jsem antiparoubek a kdo je víc, nikdo !!!! :))))
  • pro tyhle zjevy ne. Stačí?
  • Podle příspěvů z poslední doby - IQ pokojové teploty. Lidská blbost a vesmír jsou nekonečné, i když v tomto případě spíš skončí vesmír.
  • Antiparoubek .)) ukázka zamindrákovaného a zřejmě nemocného člověka. Srší z něj nenávist ke všem a ke všemu.
  • A je klid. Na nás dva ti omezenci nemají. Hezký večer, jmenovče. Dodělej už ty blbečky :))))
  • Stačí, když vidím tvou tikající držku, ubožáku :)))
  • ... klepou se ti vzteky ruce, primitive?
    ... neva, zvykneš si, že jsi jen do počtu :)))))))
  • Neznáš víc slov?
  • Jsem ti hluboce zavázan za převzetí péče o zdejší zamindrákované nevzdělané harmanny, spasitele a podobné idioty, které nikdo nepotřebuje. Si frajer. Díky jmenovče. Máš to u mě. Jsi ohromný! Těm magorům začíná z tebe totálně hrabat :)))))
  • Jsem ti hluboce zavázan za převzetí péče o zdejší zamindrákované nevzdělané harmanny, spasitele a podobné idioty, které nikdo nepotřebuje. Si frajer. Díky jmenovče. Máš to u mě
  • Kdepaaaaak, čurááky jako tebe je třeba pořád bít do palice :)))
  • Jsem ti hluboce zavázan za převzetí péče o zdejší zamindrákované nevzdělané harmanny, spasitele a podobné idioty, které nikdo nepotřebuje. Si frajer. Díky jmenovče. Máš to u mě.
  • Jsem ti hluboce zavázan za převzetí péče o zdejší zamindrákované nevzdělané harmanny, spasitele a podobné idioty, které nikdo nepotřebuje. Si frajer. Díky jmenovče. Máš to u mě!
  • Už končíš blbečku?
  • Škrtat se musí tak aby zbylo chátře na žrádlo :)))))
  • A co vyškrtnout únii, jednou pro vždy i s tebou ty p*čo?
  • ty blbečku,ty nemít TISCALI, tak se nemáš kde realizovat.
    bože ty jsi ale chudák.jen to nevidíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit