Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co jste zabili Bradyho nezapomeňte nastavit zrcadlo!!!
  • Sobotka prohlásil, že to byla záchrana demokracie v Turecku, tak co se divíte?
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/418381-v-turecku-bylo-od-cervencoveho-puce-zatceno-vice-nez-35-tisic-lidi.html
  • vanhorne
    "Čínská armáda osvobodila"

    CHIIIIIIIING!! CHOOOOOOOOONG!! 他妈的关闭
  • jestli se to provalí,hlavně to nikomu neříkejte
    zabili bradyho
  • a co Brady ,kde je?už tu měl dávno být
    na Bradyho nečekejte,o toho se postarám já
    dolary šéfe dolary
    to se mi nezdá
  • Bradyho šéfe
  • Já být tím Bradym, hodím to vyznamenání tomu ožralci do těch tří brad(y)
  • Čínská armáda osvobodila otroky od tyranů z Tibetských klášterů, ti se rovnaly fašistům. Tito otroci čítaly 95% obyvatel Tibetu. Mniši se k nim chovali jako ke zvířatům, byli nuceni pracovat pro kláštery a při sebemenším odporu jim byly usekávány končetiny, či jinak mučeni a krutě vražděni. To vše se dá dohledat, včetně fotografií zotročených obyvatel Tibetu.
    Dnes se mniši oslavují jako chudáci. Představte si, že by dnes oslavovali Hitlera, jako chudáka kterého donutili vyhnat do Argentiny Američané s Rusákama. Je to dost podobné. Fašisti i mniši se chovali podobně k lidem.
  • https://www.novinky.cz/ekonomika/418077-zuri-mezi-amerikou-a-nemeckem-obchodni-valka-pta-se-die-zeit.html
  • Také se těším
  • O kolik jsou teplejší, vyprávěj, přeháněj, UF
  • snad nás nezablokují, to bude hard core rošovačka *14*
  • super, super, super..

    všichni jsme zvědaví jak ti to s nima šlo






    YEAH !!!
  • ani ne, jen jsme hráli se zlým trollem kabanos na schovávanou a od té doby se to se mnou vleče *13*
  • my američtí komunisté jsme pravdomluvní blázni, sice trochu teplejší, ale přece jen blázni, ve 4 v noci se zde o tom rozepíšu.
  • ty jsi také homosexuál ?


    dearputin.com
  • souhlas, co máš na sobě ? *14*
  • my američtí komunisté jsme pravdomluvní blázni.
  • ten článek byl vlevo dole
  • já taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit