Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělej, makej čráku Simone, my se tady vsázíme za jak dlouho to tu zatapetuješ, je od tebe příjemné, že se nám staráš o zábavu, ma kej, ma kej, ma kej
  • Přitlač de bille Simone, v banku máme už přes litr a já na tvý tapetování vsadil, tak mi to nezkaž
  • Makej prdeláči Simone, flákáš to!!!
    chichichichi
  • Koukám De Bille Simone Blbče, že stále makáš, ale už nemůžeš, to víš si chcípák chromej a ono nespat měsíc v kuse dá zabrat i tobě, big pitomci!!!
  • Simone Blbče přidej, nelelkuj!!!
  • Koukám, že místní ydiot Simon už nemůže, inu 24 hod u PC to zmůže i tohoto pitomce bez mozku!!!
    • Ještě si Rusáku naklikej bodíky ať tomu tvému lhaní zajistíš virtuální podporu *2* *2*
      • Táhni kopírovat ať máme zábavu z tvý 24 hodinový dřiny a na mě nereaguj čráku Simone!!!
        • Brzdi Rusáku Hnusáku. nebo jedna výchovná facka přiletí a spolkneš protézu.
          • Od tebe ty dmentní blbečku Simone, chachacha čráku, koukej tapetovat, dělej zmetku ať je zábava!
            • Dědka Miloše Komouše Zemana jsi volil ty ulhaný Ivane.
              Takže zalez Putinovo *12* . nebo skončíš na porážce.
            • Tečka je názorný příklad předčasného propuštění z léčení na psychiatrické léčebně. Tak to pak vypadá... *1* *1* *1*
      • Taky sem klikal, tobě ale ne, ultrahňupe Tečko... *15* *15* *15*
  • Simone Blbče je to chabý!!!
  • Simone blbče makej, přidej, trénuj, jinak tu paralympiádu v de billitě nevyhraješ, jeď, jeď
  • Referendum - jasné NE EU viváááát
  • Všemi národy světa milovaní řečtí občané skoncují se zlodějskou EU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit