Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Terminator

   Pamatuji se jak se před rokem 1989 dělali pořadníky na auta, kterých bylo asi do roku 1970 málo. A přesně toto je registrace na vakcínu. Nic sice nemáme, ale můžete se registrovat. To že za nedostatek vakcín od Pfizeru může Německo který si mimo pořadník Evropy nakoupilo od Pfizeru 60 milionů vakcín v české televizi ani neceknou. Asi by dostali do rypáku od EU.

 • Mohu se zeptat, jestli to pondělí bude ještě letos, pane Bureš. Nebo až proběhnou ty medaile?

 • Zachovej alespoň úctu k zesnulému. Ty inteligente.

 • Nemůže začít, protože strůjce programu nedostal medaili. Rovněž Bureš ne, ještě si ji ani nenavrhl.

 • "Vodka" moravské provenience, zakoupená v době působení tohoto diskutéra v Holomóci od překupníků z Ostravy - no, kdo chce vlivem methanolu na zrakový nerv oslepnout . . .

 • ihned zvolejte myho  sluhu borise at mi okamzite vyzvedne dva litry vodky okamzite na telefonu 777 680 690  a kdo chce aby se v klidu hned nalil tak boris hned zadara  doruci vodku staci poslat sms na  777 680 690 ve tvaru okamzite dones vodku pro herec Jurica

  a boris se hned vypotaci a priveze na skutru vodku a huleni

 • .

  • Opět skvělý příspěvek...

   Zvláště po úpravě...😃

 • Makak

  V Norsku zemřelo 23 lidí po očkování vakcínou proti koronaviru od společnost Pfizer

  Specialisté v Norsku vyšetřují příčiny úmrtí 23 lidí, kteří zemřeli po očkování proti koronaviru. Informovala o tom norská agentura pro léčivé přípravky. Co se stalo?

  „Bylo zaregistrováno 23 úmrtí souvisejících s vakcinací. Dosud bylo prozkoumáno celkem třináct z nich. Časté nežádoucí účinky by podle všeho mohly přispět k závažnějšímu průběhu onemocnění u starších lidí,“ píše se ve zprávě.

  V dané agentuře přitom zdůrazňují, že každý takový případ je pečlivě prozkoumán. Uvádí se také, že Národní zdravotní ústav trochu poupravil doporučení pro očkování starších pacientů s vážným onemocněním.

  Zmiňme, že očkování vakcínami proti koronaviru od společností Pfizer v Norsku začalo již 27. prosince, přičemž jako první byli naočkováni obyvatelé domovů pro důchodce v Oslu. V tuto chvíli bylo naočkováno více než 25 tisíc lidí.

  Jak uvedla rozhlasová a televizní společnost NRK TV s odvoláním na danou agenturu, všechna úmrtí byla zaznamenána u lidí starších osmdesáti let, jejichž zdravotní stav byl špatný.

  „Tyto případy nejsou nijak zvlášť alarmující. Je zcela zřejmé, že tato vakcína má velmi malý rizikový faktor, až na několik výjimek, pokud jde o starší pacienty se špatným zdravotním stavem,“ cituje NRK slova mluvčího agentury Steinara Madsena.

  • Hoax jako prase...

   Už termín "--- vakcína má malý risikový faktor---" 

   svědčí o absenci zdravého rozumu tvůrce... 

   • Je ovšem pravda, že zdravotnické úřady vyšetřují - DVA - případy nepříznivé odezvy na vakcínu od Pfizeru a BioNTechu. 

    Nikdo ale nezemřel. 

    Podle představitele zdravotnického systému  šlo pouze o to, že u dvou lidí - co měli již dříve alergické reakce NA APLIKACI JINÝCH VAKCÍN - byla zaznamenána alergická odezva i  během tohoto očkování. 

    Oba se ale již uzdravují . . .

    • nikoliv ,  ale skutečně  23 úmrtí, 13 potvrzeno (pravdou je že šlo o velmi oslabené jedince kde i mírné obtíže znamenaly konec) a Pfizer skutečně ma svojí pobočku na vývoj již 10 let ve Wuchanu , mimo jiné ještě v Šanghaji a Pekingu . Vše je dohledatelné a dokonce lze načíst i volná místa v Pfizer Wu-han , ted aktuálně třeba hledají někoho kdo rozumí grantům . Pokud má EU možnost si léky vyrábět sama , tak má tak činit a ne čekat až je někdo za těžký prachy doveze z Číny nebo Indie . Stejně tak mají mít přednost již proto že jsou placeny z daní Evropanů .

     • Další bolševický hoax...

      • Podle studie ve vztahu k alergickým reakcím na očkování ve vztahu k virusu 2019-CoViD, provedené  na 43 000 dobrovolnících, byly pozorovány reakce 

       - v místě vpichu u cca 1 % případů. 

       - vážnější vedlejší účinky se projevily spíše na ‚celkovém stavu očkovaného, a to po druhé dávce vakcíny u 2 % očkovaných. 

       Každopádně tyto účinky (zahrnující nejčastěji vysokou teplotu, či zimnici) byly u všech těchto osob dočasné a rychle (do 1–2 dnů) pominuly.“ 

       Žádných "23 úmrtí v souvislosti s vakcinací" studie nezaznamenala...

 • Obávám se, že podvodníci najdou v předmětné registraci plno slabých míst.  Každopádně očkovací akce zatím probíhá hlemýždím tempem, takže koronaviroví nanobandité mohou v klidu dál páchat škůdcovskou činnost. 

 • Zpráva, se kterou místní Ministerstvo zdravotnictví může jít maximálně do háje!

  MEDINAT YJISRA´EL od svého vzniku má zavedenou centrální evidenci zdravotnické dokumentace - tu musí každý zdravotnický pracovník (nejen lékař) povinně využívat.

  Proto je možné, že vakcínu proti virusu 2019-CoViD (spůsobujícímu SARS) už  dostalo více než 21% OBYVATEL TOHOTO STÁTU - tj. 21 lidí ze 100 obyvatel tohoto státu bylo očkováno (!!!)-  některým z nich byla už dokonce aplikována  druhá dávka.  To představuje aplikaci skoro 1,9 milionu podaných dávek vakcíny. 

  MEDINAT YJISRA´EL  očkuje nejrychleji na světě, plánuje být ještě efektivnější. Cílem je podle premiéra Benjamina Netanjahua ukončit pandemii SARS v zemi pokuď možno už během února

  Do konce prosince 2020 se v tomto státě mohli nechat očkovat lidé starší šedesáti let, lidé se zdravotními problémy a zdravotníci. 

  Cílem je co nejrychleji dosáhnout hranice 5,5 milionu očkovaných z devíti milionů obyvatel. 

  Zatímco v Česku bylo k dnešnímu dni očkováno 19 918 jedinců, převážně z ŘAD POLITIKŮ (kteří se tím i nestydatě chlubí v televisi) a jejich známých, někde ibyl očkován zdravotní personál risikových pracovišť - to představuje představuje 0,199% (tedy necelé dvě promile) obyvatel mé vlasti. 

  ČESKO (I CELÁ EU) TAK DEKLARUJE, ŽE JE VE ZDRAVOTNICKÉM PRAVĚKU...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit