Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na rozdíl od naší země (potažmo na rozdíl od EU) ve státě Medinat Israel se očkuje nejvyšším tempem na světě... 

    K dnešnímu dni je první dávkou naočkováno přes 35% obyvatel země, druhou dávkou více, než 20% populace.

    Strategie očkování míří na nejohroženější skupiny lidí 

    -  ve věku nad 60 let je již očkováno přes 70 procent populace Israele  

    - strategicky významné profese. 

    Aktivně jsou očkovány i mladší ročníky, kvůli maturitám dokonce i starší středoškoláci.

    Do poloviny března by mělo být vakcínou chráněno pět milionů z celkového počtu devíti milionů obyvatel. 

    Israel má smluvně zajištěn dostatek vakcíny s obrovskou rezervou - a měla být dostupná všem obyvatelům Israele, včetně cizinců co v Israeli pracují - nevyjímaje Palestince ... 

  • I já mám ten dojem, že jsme překročili pomyslný Rubikon sebezáchovy, slušnosti a ohledů.

    V takové situaci, kdy lidé ztrácejí naději se vytváří prostor pro demagogy a diktátory. Chraň nás matka příroda. 

  • Příteli, doufám, že nikoli. Nechal jsem se testovat a potíže nemám, zatím. 😉

  • Právě jsem dostal informaci o skonu mého dlouholetého kolegy. Buďme prosím hodně opatrní. Všem Vám přeji hodně štěstí. Držte se i když si chvílemi malinko nadáváme a kočkujeme se.

    Kéž bychom mohli ještě dlouho. Promiňte mi osobní reakci. 

  • josef.chmela

    Ty tento  CO VI D už očividně proděláváš.

  • Kdyby nešlo o život, byla by to komedie. Opozice tlačí vládu aby rozvolňovala a když vláda začne uvažovat o mírném rozvolňování, začne řežba proti rozvolňování - 

    „Rozsudek smrti, vědomé vyvražďování slabších!“, „Místo nadávání více hygieny.“ Blatný to vzdal s restrikcemi a začala řežba....

    Absudrdistán.

  • Ale co je oněch 18.596 zesnulých k dnešnímu datu (t.j. v přepočtu 16.435 zesnulých za rok 2020) v souvislosti (nikoli na...) se SARS, způsobený virusem 2019-CoViD 

    proti

    72.000 zemřelých na nemoci oběhového systému, zejména srdeční infarkty a mozkové mrtvice během roku 2020 

    resp. 

    51.800 zemřelých v souvislosti s nádorovými onemocněními během roku 2020

    V souvislosti se SARS  odešlo tedy necelých 14% všech zemřelých - a to s výraznou převahou osob nad 65 let věku. Nota bene s jednou či více souběžnými závažnými diagnosami,podstatně snižujícími schopnost organismu vypořádat se s další JAKOUKOLI  infekcí... 

    Je tristní, že Ministerstvo zdravotnictví údaje a data vydaná  ÚZIS MZdrČR, resp. data ČSÚ mizerně interpretuje!  

     

  • Nejde o žádné "pacienty s COVIDEM" - ale o nemocné se SARS, způsobený oním virusem 2019-CoViD.  

    NOTA BENE S VÝRAZNOU PŘEVAHOU ZEMŘELÝCH NAD 65 LET VĚKU.  

    Přitom je třeba do úvahy brát skutečnost, že většina zemřelých měla další jednu i více závažných diagnos, významně oslabujících organismus! 

    A jejich organismu pak chyběla síla na zvládnutí onoho SARS, t.j. Severe Acute Respiratory Syndrome = (česky) Soubor příznaků těžkého dechového selhání - způsobeného virusem 2019-CoViD..

  • brisuda2

    Tak Bohuzel, myslím, ze po téhle správe nás uvolnení nouzového stavu neceká. To snad jen, ze by se stal zázrak a vláda se unsnesla na zvolnení. No nic, musíme se dále modlit k Pánu Bohu a ke Kristu a doufat. Ale ono uprimne, preckali jsme i horsi veci ;) tak fingers crossed vsem. 

  • Ten COVID -  COmunistický VIrus Dementní co nám sem zanesli ti čínští netopýři, to je ale prevít 😬

  • Kdyby jen v parlamentu...

    On soudruh si vesele jezdí po Evropě...

  • Jindřich2309, přesně tak, ale stále tady vidíme ty zářné příklady našich mocných. Jednou tuná máme vysoké strope, podruhé byl jsem  v kapitule, potom s Husákem a teď Bureš po styku s nakaženou osobou bez karanteny v parlamentu.

  • Nikoliv "může."

    Po Havlíčkových rozvolňovacích akcích prostě bude.

    Každý normální člověk s tím už počítá. Východiskem nejsou restrikce a uvolňování, restrikce a uvolňování a tak dokola. 

    Pokud chcete vidět tu osobu, která je odpovědná za Vaše životy a zdraví - podívejte se prosím do zrcadla. 

    Žádná vláda tohle nemůže zvládat, pokud to nedáme každý z nás. 

    Některým se žít nechce a tak křičí o svobodě a touze po lyžování. Ve svobodné zemi je to rozhodnutí svobodných lidí a já jim to neberu. Následky si zase každý přičte na svůj vrub. Naše volba, náš osud. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit