Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Podle mě se z toho dělají zbytečné trendy. Já jsem člověk, který už poměrně dlouho užívá kratom na podporu a koncentrace. Nevadí mi CBD a občas si dám i klasického špeka. Ale jako zase se to nesmí přehánět. Ono co si budeme povídat. Cokoliv s konopím není žádná velká chuťovka a ty psychoaktivní účinky, které byste od toho očekávali, to taky nemá.

  • Toto si moc nedokážu představit, ale věřím, že by to mohlo být dobré. Všimla jsem si, že v poslední době se rozjel takový trend, že se prakticky do všeho přidává CBD. Myslím si ale, že v drtivé většině případů je to spíše něco jako takový reklamní trik a reálné zdravotní benefity takové produkty moc nemají. Nebo určitě ne takové, jako když CBD oleje užíváte samostatně. 

  • XERXES

    Tak víno doplněné o konopí jsem zatím nezkoušel, ale o různé speciální vína se už nějaký čas zajímám a nejvíce jsem i oblíbil biodynamické víno, které má oproti klasice opravdu vytříbenou chuť, které se jen tak něco nevyrovná. Variantu s konopím francouzského vinaře bych však taky moc rád vyzkoušel, tak snad se mi časem taky dostane pod ruku :)

  • A vlastně proč ne? To není vůbec špatný nápad. Já docela koukal co všechno se v dnešní době dá sehnat za vína. Hodně mě překvapila například nealkoholická vína. Víno si poměrně často rád dopřeju, ale ne vždycky se člověku "hodí" ten alkohol v krvi, zvlášť když třeba následně potřebuje ještě někam jet. Právě pro takovéto situace je nealko víno skvělé. 

  • Výborný je také kubánský rum, zahřátý na 60 stupňů Celsiových, s kapkou vody...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit