Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, já jsem vybavený tak i tak :) My jsme si nedávno pořizovali nějaké ty respirátory do zásoby pro jistotu, kdyby si náhodou kluci z vrchu usmysleli, že se to má zase celé začít nosit znovu :D Takže raději být vybavený, než potom litovat něčeho, protože jsem si myslel, že přechytračím systém :)

  • Jestlipak už našel ten "článek vlevo dole" nebo se alespoň omluvil? Ani jedno ani druhé, to se to jenom plácá a morální hodnoty jako je čest mu jsou k smíchu. No a ovečky si "TO" zvolily, inu jaký pán takový krám.

  • Tak rudý Eman trpěl virozoma a to ještě ve Wuchanu ani netušili jak vypadá syntetický netopýr , na tož čestná šavle🙂

  • Respirátory budou povinné od čtvrtka 23.2? Kdo mi sdělí od kterého roku? 23.2 ve čtvrtek! to je ale úsměvné. To asi se v čobolově nějak změnil čas.

  • A hlavně zcela nepoužitelný, umí jen škodit...

  • Prasedent naší země je podle Ústavy neodpovědný, ve skutečnosti však správně neZodpovědný.

  • Takže  - nejdřív od úterý, teď od čtvrtka a vůbec bych se nedivila, kdyby byl termín opět změněn...

    Jo - a bezrouškový hradní = ticho po pěšině, jako by se nic nestalo...😷

    Žádná pokuta za porušení hygienického opatření...?!

  • Roušku a podobné nebudou muset mít ústavní činitelé... Tak jste legalizovali tu ostudu zEmana v zahraničí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit