Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám doma manželku a když se objeví vnouček, tak máme recitraktory. Naposledy jsme s nimi i spali. Náhoda je náhoda. Ale pak mi probudil sen a viděl sem zeMANa, jak hrdě podepisuje papír o volbách a všichni  měli plynové masky.

  • josef.chmela

    Je třeba u nás zavést stejná opatření, která fungují v Rakousku, Itálii a jinde. Dále je nutné aby státní zaměstnanci a personál nemocnic byli povinně naočkováni. A ne se pořád vymlouvat na pochybná lidská práva a zdivočelou demokracii.

  • Do ryze zdravotnické problematiky už kecá každý...

  • Hamáček je ksindl - vyděrač. Takže zdraví neočkovaný pracující je nepřítel společnosti ale nakažený očkovaný na sociálních dávkách je človíček k nezaplacení . No soudruhu ještě že už jsi v erdeli i ta tvoje sebranka .😎

    V práci se to již řešilo a v případě tohoto nápadu došlo k šalamounskému rozhodnutí , nikdo Vás nevyhodí  , jen Vás nepustí na pracoviště a nebudete dostávat plat neb se jedná o překážku na straně zaměstnance , tak tohle nemohl vymyslet ani sám rohatej.

    • ok , zdraví Vás zdravý neočkovaný pracující😎

      holt někomu šla lépe matematika a jinému třeba čeština nebo zpěv

    • josef.chmela

      Běž něco dělat, nebo se vrať do školy a neplácej tady stále stejné hlouposti.

    • Ach, ten češtyn: "Zdraví neočkovaný pracující". K obsahu ale jinak nemám výhrady.

      • Jé - předběhl jsi mě...😉

  • Roušky ani respirátory nejsou vůbec určeny na ochranu před virem covid (je to jako se snažit komárovi zabránit proletět plotovým pletivem), ale je symbolem poroby lidí. Mocní tohoto světa z davoského ekonomického fóra si totiž potrpí na symboliku. Lidi si bohužel stále neuvědomují, že pod pláštíkem údajného ohrožení před virem se smrtností nula nic se EU systematicky přeměňuje na novou fašistickou diktaturu. 

    • Soudruh Ferda-Borek se zjevně dosud nezbavil svého komunistického (rudo-fašistického) přesvědčení.

  • Jo - a Hamáček navrhuje, aby neočkovaní nemohli na pracoviště...

    A budou placeni...?!

    Řekla bych, že je to vydírání a nucení k "dobrovolnému" očkování...

    • Ta vepřová hlava může akorát držet rypák!

      Do práce jen s testem či očkováním, zvažuje Hamáček. Vojtěch o ničem neví...

      https://www.seznamzpravy.cz/clanek/do-prace-jen-s-testem-nebo-ockovanim-vlada-zvazi-italskou-cestu-178754#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=Wis4clLdrYJ-202110251251&dop_id=178754&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


    • jk-venus

      hlavně je to podvod

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit