Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechny" demokratické strany" jsou "namočené "v různých zlodějnách .Jenom komunisté jsou čistí.Proč se babrat v minulosti nedá se změnit.Církev upalovala lidi staletí má statisíce obětí přesto jí" demokraté" uctívají.A dnes jde česká katolická církev proti obyčejným lidem je na straně mocných.Komunisté se zastávají lidí ,kteří se živí prací .Mají správný volební program,Proto radím každému komu záleží na budoucnosti vlastních dětí popořte v příštích volbách komunisty . *3*
    • stejně jako ostatní organizace, které se vesvé historii provinily zabíjením a mučením lidí je i římskokatolická církev zločineckou institucí. Dodnes se např. neomluvila za inkviziční vražedné období.........
  • Já bych jim naordinoval hladovku úplnou končící kolapsem!
  • Co je to řetězová hladovka? To se jako hladoví od oběda do večeře?
    • Ona to možná nebude hladovka proti komunistům. To se jenom tak přetvařují, aby se o nich psalo. To je příprava na to, až z těch škol vylezou a zůstanou na žebračence, aby ukázali, že se o sebe dovedou postarat sami, tak budou bydlet pod mostem a vybírat jídlo z popelnic.
    • To ne, ale střídají se, každý den hladoví další v pořadí. Ovšem relatívně, protože ráno se doma nacpe, jelikož jej nikdo nevidí a potom jenom neobědvá a v 18.00 mu hladovka končí, takže nejí pouze od 8.00 ráno do 18.00 večer, tedy 10 hodin. Ale nikdo to nekontroluje, takže když si někam zaleze, aby ho nebylo vidět, tak se nadlábne i v poledne. Prostě to není hladovka, ale podvod, jde jen o tu politickou stránku a dělání ze sebe obětí...kterými vůbec nejsou. Spíše je to k smíchu, ale v dnešní pohnuté době se mediím hodí každá recese a blbina. Až jednou budou nuceni opravdu hladovět, tak se poperou i o kůrku chleba, neví vůbec, co to je...
  • Dobře to děláte. To budete připraveni na hladovění, které vám připravili dnešní kapitalisti.
  • jsou to blázni. je jich menšina a nezažily to druhé pro srovnání. Já mohu srovnávat oboje. Sice jsem nenáviděl ty předchozí rudé a miloval ameriku jako svou modlu. Už jsem ale vystřízlivěl, porovnal. Poznal, že amíci jsou lidem mnohem nebezpečnější při prosazování jejich zájmů a diktatuře. beru současnost, ne 50sátá léta, kdy nás západ před válkou i po válce předhodil jako oběť rudým ďáblům. Bylo lépe a obyčejný člověk měl jistoty. Co se týká práce, dělám stejně, víc než je měsíční limit. Tehdy i teď, a je to horší. *3*
  • Ta půl roků trvající hladovka,proti komunistům,má pro budoucnost národa Čechů přibližně stejný význam,jako když současný prezident upustí do kalhot trochu střevních plynů.Prostě zatím hlupáci v Česku nevymřeli.Tím nechci tu bandu povalečů,která se dnes komunistům vyvaluje u koryt chválit.Ale budoucnost národa bude v tvrdě levicové mladé generaci.
  • Řetězová hladovka proti komunistům trvá už půl roku

    11.7.2013 14:04 – Domácí – autor: Jakub Konečný
    Celorepubliková řetězová hladovka, která připomíná oběti komunistického režimu a upozorňuje na to, že komunisté nepatří do veřejných funkcí, trvá už půl roku.Kruciš, proti kterým komunistům:-))) těm co jsou po smrti? nebo těm co s tim nic společného nem... ěli a narodili se po 50.letech? nebo těch co se prekabátili? Pokud některý komunista někoho zamordoval tak jej dejde k soudu! a je to:-)) pokud takového nemáte, tak je to jen pomluva a kecy:-)) To bych mohl takhle hovořit o dalších izmech a hladovkovat jako klerikarizmus, sionizmus, islamizmus, feudalizmus, komunizmus, kapitalizmus, feudalizmus,otrokářství, kolonializmuás,...:-))kruciš, nějak nevidím rozdíl:-)) a nehladovkuji:-))
    • Jsem po večeři. Teď jdu dělat hladovku. Tak dvě, tři hodinky.
    • To budou asi spiritisté a drží hladovku proti jejich duchům!! *3* *3* *3*
  • Hladovky se dělaj tak, že ráno se nažeru a pak si jdu lehnout před kostel.
  • Takovou hladovku proti katolíkům a proti kapitalismu drží celý měsíc Ramadán od Slunce východu do Slunce západu každý muslim, tedy asi 1,65 miliardy lidí, kařdý rok. Takže bobánkové a bobiny, máte co dohánět. Spočítejte si celkové hodiny a denně: dožrat a dopít do 04.50 hod., a do 20.45 sušit hubu poctivě 16 hodin denně. A až prosušíte štafetově huby 26,4 MILIARDY HODIN, budou Muslimové, kéž jim Alláh požehná, o dalších pár Ramadánů dál... slaboušci.

    Já se včera ráno přežral a držel jsem hladovku proti lidské blbosti až do večerní procházky před hospodu. Držel jsem ji za hladovkáře.
  • Držím palce všem hladovkářům statečným antikomunistům a přeji jim vystupňování jejich hrdinského odboje, od řetězové hladovky po hladovku opravdickou, a vydržet až do úplného konce.
    • Vydrzet az do uplneho konce...??? Na to se maji ti "hladovkari" moc radi... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit