Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG Svět se v (.) obrací
  • Moloděc srbský prezident.
  • Určitě lepší,jak kdyby to sestavovali ti naši buz..anti.
    • Vy jste byl za pana ministra jménem Gustav Slamečka na Ministerstvu dopravy? Ani Dušek tam nešel a to je pěkně voraženej expert!
  • Je zajímavé jak určité typy jedinců zajímá s kým kdo spí. Mně je to jedno, ať spí třeba s čoklem, pokud nepůjde o týrání psa. Ale je to zjevně dáno tím, že obzor některých jedinců zjevně končí u talíře s vepřovým, u půllitru piva a u kopulace. *2*

    v této souvislosti mě však napadá, jestli by se homosexualita neměla podporovat a propagovat zejména u určitých etnik. Ještě jsem neslyšel, že by dva homosexuálně orientovaní jedinci přivedli spolu na svět potomka. *1*
  • Srbsko je vazalskému Čechostánu na hony vzdálené, i bez EU...
  • nemám rád bukvice,radiátory, teplomety, homouše, teplárny a jiné přihřáté
  • Nemám lesby a buky rád, ale co je to za argument? Jeden náš ministr je buk a zahraniční tisk o tom mlčí (alespoň o tom MF neinformovala), Pokud je expertka, tak nic proti! Alespoň mám jistotu, že se tam nedostala přes svoji "temperament" jako nejslavnější kantýnská v ČR.
  • V irsku mají teplometa tak to neva
    • politik bez koulí....to je *12* Sobotka a pak to taky dopadá,to je samé cukrů,cukrů,strkání Makrele hlavy do (.) a jen hnědý límec kolem krku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit