Přejít na výpis diskuzí

Řidič kamionu přehlédl chodce, srazil ho a táhl ho několik stovek metrů

18.10.2012 10:47
4 příspěvky

Dvaašedesátiletý chodec zemřel ve středu v Čimelicích na Písecku, když ho srazil projíždějící kamion. Řidiče vozu zadržela policie až po několika hodinách, podle výpovědi vůbec nezaregistroval, že chodce srazil, a proto pokračoval v jízdě, řekla policejní mluvčí Kamila Ingrišová Čuřínová. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl to muj tatka a prechazel po prechodu kdy auta meli cervenou prosila bych trochu taktu chapu vas bratr jezdi 20 let kamionem ale tohle nebyla tatkova chyba ale i nase rodina ma zkazeny zivot
  • Zdá se, že chodec si to zavinil sám, když riskantně přecházel mimo přechod, kličkujíc mezi auty. *6* *7* *8*
  • Asi bych reagoval jinak pokud by šlo o mého příbuzného,ale někteří chodci jsou více než-li tupí blbci.Před kabinou tahače muže stát pět lidí a řidič nikoho neuvidí.Byla to nešťastná náhoda a řidič by neměl být potrestán natvrdo.
    • Přesně tak! Ať se někdo zkusí postavit těsně před kabinu stojícího náklaďáku, pokud neuvidí řidiče, tak logicky řidič neuvidí jeho.A při rozjíždění je náklaďák tak hlučný, že řidič nemusí slyšet ani cítit, že někoho vleče.Pokud ho přejede, tak to se čtyřicetitunovým monstrem, jakým kamion je, taky moc nehodí.Ale to by lidi museli přemýšlet hlavou.Ve dvaašedesáti letech bych u toho chodce předpokládal trochu víc rozumu.Mně je o čtyři roky víc, ale takovouhle kravinu bych neudělal.A hlavně je mi líto toho řidiče.Má na dlouho pokažené spaní.Tohle píšu jako člověk který trávil za volanty kamionů a autobusů téměř čtyřicet let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit