Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A čekal snad někdo, že to dopadne jinak? Vrána vráně oči nevyklove. Holt, naše "spravedlivé" soudy.
    • Kurwa kurwie rzyc nieurwie, jak říkají Poláci...
      • Svůj k svému, bližší košile než kabát, já na bráchu, brácha na mne, ve dvou se to lépe táhne.... *1*
  • Odvolaji se, zrusi se i ta podminka a oni budou chtit vysoke odskodne.
    Tak slepa je nase justice
    • Mám pocit, že to v naši justici tak dopadne a stát bude zase cálovat jako těm "třem králům", co byli v base "neoprávněně".
    • I to je vysoce pravděpodobné. Holt mnoho ženských myslí p* a když se najde nějaký č*, který se na to chytí...
      • Tak spolu v noci drou jako kone.
  • co jí patří. A klidně mohli přišít i na tvrdo. Blbá je na to dost. Není nic hezčího vidět tyto dva darebáky spolu u soudu. Kvalitní špinavci od pohledu. Ten vepř zejména!
    • Znáte paní Nagyovou? Já jen že člověka soudíte podle toho co na něj nablila media.
      Ale stát se to vám, tak jste samozřejmě chudák že?
      • Ty ji znáš osobně, že ji tak hájíš?!
        • za prve do osobních vztahu te ženy je nám prd a za drhé ano znám jí
      • zrůda nastrčila Nečasovi svou *íču, rozbila mu manželství a pak dirigovala všechny kolem. Kam ďábel sám nemůže tam nastrčí babu.

        P.S. "nagy" znamená v maďarštině "velký" , "nagy picza"
        • Omyl, ne "nagy picza, ale "picsa". *1* *10*
          • Děkuji za opravu *4*
  • a jedeme dál močálem černým kolem bílých skal..hurá k volbám češi
  • Vzkaz společnosti: "Pravda a láska opět vyhrála nad lží a nenávisti ! " Mějte to na mysli . . .
  • Jo to když nám překopaná maďarka seděla na vládě to byla jiná frajerka. To se to hrálo na elitu. Vypichávat s premierem, kontráši Kovanda s Páleníkem byli její kamarádíčkové které úkolovala ..... jo to si připadala jak ředitelka zeměkoule. A ejhle pikolík - ona nám to byla obyčejná rajda. Taková umaštěná šmudla která hrála jen takovou komedii. A tak se v ohrádce soudu sešli dva špičkoví grázlové. On a to prase vyžhrané chlupaté.Sympaťáci od pohledu. Premiér musel být opravdu pomatenec pokud se začal tahat s něčím takovým.
  • Domnívám se, že všichni odešli moc spokojení, protože to mohlo dopadnout hůře. Na lavici obžalovaných s největším trestem měl být sám Nečas, který jistě o tom všem dobře věděl a vše způsobil. Za trest bych mu dal uhradit všechny škody způsobeny jeho křivou politikou. Snad se toho jednou dočká, a zaslouženě.
  • Česká komedie, soud po létech udělal bububu. Příště dostanete na zadek. Miliardový kolotoč se dál vesele točí, ale s Péťou to bylo o poznání snažší.
    • Škoda že nikdo nenamaloval tykadla na správné palice,bylo by to veselejší.
  • Nase soudy ? Jsou bez vin a ceka je vysoke odskodne. Co jste v CR jineho cekali !
  • V téhle části kauzy nevadí.Ale členové BIS co jim to řekli by měli jít na hodinu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit