Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dovolím si připomenout, že ve stávajícím systému rodiče investují do výchovy dětí, ale cizí peníze.

    Od rodičovských příspěvků, porodného nižší daně přes školství až k zdravotní péči. Jak jsem na to přišel? Mám děti a umím počítat. Soukromou školu jsem mohl "poskytnout" jen v jednom případě a jen na část docházky. Nemohl jsem poslat, jako moji prarodiče, dvě nejmladší děti ve dvanácti letech do služby.

  • Snad mi prominou všichni rodiče menších dětí.

    Jsou mladí, většinou zdraví a jistě si najdou (když budou chtít) způsob, jak se o své děti postarat.

    Osobně si myslím, že "státní peníze" by měly být využívány jen pro bezmocné a odkázané na pomoc státu.

    Proč by se peníze všech měly dávat mladý, zdravým a schopným lidem?

    Nemyslím to zle vůči nim, ale v zájmu těch, kteří si prostě sami pomoct nemohou. Abychom nemuseli sbírat víčka.  

  • PavelN

    Tento stát jde úplně do ........ Pracujícím se házejí klacky pod nohy a těm co sedí doma se přidává aby zůstali doma co nejdéle. Tohle dopadne velice špatně

  • Spíš je člověk překvapený, že potká v diskusi skutečného trolla fungujícího podle původního schématu z pravěkku Internetu a ze soucitu či nostalgie ho přikrmí. Budu se muset dávat větší pozor.

  • vanhorne

    Dnes Koblihar slibi koblihu, narod jasa, zitra koblihar prohlasi, doslo uhli dosla para a mouku na koblihy sezraly mysi, soryjako bude lip.

  • Chtějí se zavděčit všem za společné peníze a ono to nějak drhne.

    Nakonec se tenhle vládní spolek nezavděčí nikomu a všichni na něho budou házet špínu.

    Přijde ještě větší populista a bude vymalováno! 

    A zdejší žlučovití přispěvatelé si budou muset vyhlédnout jiný cíl vulgarit, než je pan velkouzenář. 

    Kdo chce moc - nemívá nakonec nic. 

  • Také nepřicházím do styku s ovcemi jakožto biologickým druhem, ale leccos jsem se ve škole i mimo školu naučil a tak vím, že existuje jisti biologický druh homo prý 2x sapiens, který se chová stejně jako ovce. A někteří zdejší "diskutéři" mi tak připadají. Ovšem mohu se mýlit. 😛

  • Z tebe musej mít doma radost.😀
  • Současné "vedení" ČR by mělo jít příkladem a věnovat na důchodový účet nemalé částky z nakradených peněz ( Bureš) či z penězovodu z Číny a Ruska (Man), Divím se, že je to ještě nenapadlo!
  • A když s někým mluvíš, nehleď na sebe do zrcadla. Je to nezdvořilé.....

    Kdyby Rusko A Čína vrhly na trh všechny dolary které mají, vyvolalo by to světový kolaps poněvadž by se zjistilo že Americe už nepatří ani stožár na kterém nad Kapitolem plápolá jejich vlajka. Tím by se odstartoval i světový konflikt. Aby se zachoval klid a iluze jákési takési hodnoty dolaru, udržuje se status quo přičemž rusko a Čína nenápadně vyměňují toaletní papír jménem dolar za zlato. Poslední kdo se pokusil dolaru zbavit byl francouzský prezident De gaulle. Naložil dolary na loď a poslal je Americe se žádostí o proplacení. Jako odpověď FEDu byly zinscenované pokusy o jeho vraždu. Musíš svou hlavu občas používat. Nepleť si ji se záchodovou mísou. Přestaň přežvykovat nabiflované propagandistické žvásty a občas mozek před použitím protřepej.....😉

  • Dobrá reakce.😀 Odpovídat mentálním trpaslíkům, chce mnohdy, aby se člověk hooodně sklonil. 😀

  • Děkuji za poučení ze zoologie. Já zase tolik s ovcemi do styku nepřijdu. 

    Vážně myslíte, že takový článek na Tiscali vyděsí zastánce hnutí ANO? 99% z nich ani neví, že něco takového existuje.😛

  • Jindřichu2309, bečí tady ovce, kterým stačí ke spokojenosti kobliha a slib, že bude líp. Teď jsou ale vyplašené tím co pan Jégl napsal a tak bečí vyplašeně ze strachu, že koblihu nedostanou a líp nebude.

    Ovce je ten kdo nekriticky slepě s něčím nebo někým souhlasí. A ovce jak známo bečí a ten bekot může být spokojený nebo vystrašený. 😉 🙂

  • Ach Bože, až bolíš volku.
  • Doporučuji si trochu zjistit fakta než se začnou potit agitační nesmysly. Dnešní dolar má zhruba dvou až tříprocentní hodnotu oproti stavu před sto lety. 😉 Jediné co drží dolar nad vodou je militantní a zastrašovací politika USA. Irák Libye a další by mohli vyprávět co se jim stalo když plánovali odmítnutí dolaru jako rezervní měny v platbách za ropu. A Rusko výhrůžky FEDu zvládá jen díky své armádě a surovinové soběstačnosti. Než začneš plácat kraviny trochu použij mozek jinak jsi za bůůůů  😀

  • Nabízí se jen jedna otázka: když textu nerozumíte, proč na něj reagujete?

  • Tak třeba je Franta ranní ptáče a sere ho , že ztratil půl hodiny a ty jsi línej , rudej dobytek, co by se válel ještě ve dvě odpoledne, kdyby tě z pelechu nevyhnalo sraní.
  • Pro premiéra A. Babiše problém (sociologie.netstranky.cz/19-cast-ministr-a-dite.html). Nemusel to být problém ani pro Babiše ani pro ministryně Schillerovou a Maláčovou. To by ovšem jmenovaní museli vzít zdravý selský rozum do hrsti (pokud jej mají) a začít myslet především na pracující občany! Dostatek peněz ve státní kase BEZ ZVYŠOVÁNÍ DANÍ už tak vysokých daní (ve skutečnosti 43,44 % místo údajných 15 %), není problém. Je potřeba jen maličkost, dát do pořádku ÚČETNICTVÍ ve státním důchodovém systému. Do pořádku nejen z důvodu zbytečně vyhozených 47 miliard korun v letošním roce. Do pořádku především z důvodu podpory bezdětnosti. Penězovod od důchodců, kteří vychovali tři a více dětí k důchodcům bezdětným dělá 129 milionů korun denně. Penězovod z dividend  pocházejících z investic pracujících rodičů do výchovy dětí.  
  • Asi si pleteš Ameriku s Ruskem. Nepamatuji, že by v USA byla někdy hyper- inflace a dollar je měna se kterou zaplatíš všude. S rublem si můžeš akorát, víš co ?
  • Pane Janáku, nešplhejte. Jakmile budete kritický - dostanete týden stopku jako my ostatní.😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit