Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak říkám ti hloupější zlodějíčci jsou ve vězení. Gauneři všech barev a druhů který maj rozum díky hloupejm naivním ovčanům zasednou v PS kde kradou a hrabou pro sebe své rodinky a své známé zcela legálně podle zákona. *1* *1* *1
  A tito parchanti co neustále okrádaj státní kasu pak volaj na poplach že nejsou peníze a tak se bude zdražovat a lidi si utáhnou opasky.
  Je to prasárna. Ale zneužívaj toho že zdejší lidé a neexistující dospělá občanská společnost
  to jen mlčky toleruje a nadává jen po hospodách.
  Takže ovčané budíček a do ulic. A zkuste pro změnu skandovat nemáme holé ruce.
  Hned to udělá jinej dojem na ty zloděje v kravatách.
  • Jako výzva dobrý,jen se nemůžu zbavit dojmu ovčane Karlíku,že sedíš v hospodě a pindáš jak se v ní sedět nemá. *3* A jak si to představuješ,tu demonstraci,když už se cítíš fundovaný a radíš a hodnotíš všechny kolem *3*
   • Nepřekvapuješ mě ovečko. Nic nechápeš a v hloupé neschopnosti už i dožiješ.
    Tak se nech v pokoji stříhat ovečko a nezkoušej přemejšlet. Nejde ti to. *1* *1* *1* *1*
   • Nepřekvapuješ mě ovečko. Nic nechápeš a v hloupé neschopnosti už i dožiješ.
    Tak se nech v pokoji stříhat ovečko a nezkoušej přemejšlet. Nejde ti to. *1* *1* *1* *1*
 • Republika rozkradená, stát na huntě, 90% občanů nechce vládu, sedí jen Rath, ostatní je v hvězdách,určitě to vyšumákuje do ztracena. *1*
 • Stíháno je hodně politiků, ale sedí z nich jenom Rath, trochu divné že? *12* *12* *12* *16*
  • Ani ne,jedinej se nechal chytit za ruku při činu,takže zcela jasné *3*
   • Nebyl chycen při činu. !!! Policisté mu sebrali krabici, odešli s ní za roh, tam ji otevřeli a vyměníli obsah, aby jej mohli "chytit při činu" !!! Proč to neotevřeli před očima svědků, ale tajně ??? Takhle se to dělá, i v TV detektivkách ukazují, že když chce někdo někoho zlikvidovat, tak mu podstrčí do bytu heroin a pak anonymně brnkne policii... to známe !!!
 • I kdyby stíhaných politiků bylo 10x více, nic se neděje. Jen právníci si namastěj kapsy z kradených peněz. Fungují totiž jako pračky špinavých peněz.
  Jooo! Až se dočtu, že rok 2013 přinesl nejvíce zavřených politiků, že je třeba řešit kam s tím odpadem, tak to bude jiná!
  • Ještě chci dodat: placený diskutér tečka, teď má nick zase čárku, krade nicky a schovává se za ně. Je to bezcharakterní "člověk", který za pár stříbrnejch by prodal i svou matku, kdyby ji před časem nedohnal k sebevraždě.
   • Ta "TEČKA" má docela dobrou práci a jistě dobře placenou. Sedí v teple na řiti, jen opisuje stále stejné bludy, zadané šéfem a může obšťastňovat svou nechtěnou přítomností diskutéry i na jiných serwerech. Myslím, že někde přiznal svou otravnou práci na IDnes.
 • Nevěřím ! Jde pouze o uchlácholení obyč. lidí. Oni ví jakou moc mají média, a tak je také využívají. Jsme pro establishent pouze póvl. Lidé, je třeba si to pamatovat a poté to využít
  ve volbách, pokud to ještě jde !
  • zdravim vas, co dodat...mate proste pravdu.
 • Co to je za blábol? Sedí pouze Rath,ale co Vondra,Šnajdr,Ouzský,Cabrnoch,Parkanová,Řebíček,Dalík,Janoušek,Bém,Kopřiva,Barták,Dvořák-DP,Rittig,Hrdlička,Šiška,Drábek,Kalousek ,atd..Kdyby nasadili odposlechy v PS jako na Ratha,tak tam nezůstane nikdo,aby aspoň zhasnul...Pan Zbořil žije s pí.Šáchovou,tak z nás dělá Hurvínky,ale právní stát vypadá zcela jinak !!!
 • Zbořil žertuje. Nejsme na nové cestě jen se stále přešlapuje v současném marasmu ve kterém tato společnost trčí až po uši. Megazlodějny jako Promopro Opencard a tisíce jiných
  zůstávaj nepotrestané a bohatí zloději dál sedí ve funkcích nebo vesele tzv. podnikají.
  Spravedlnost na světě není a nikdá nebude.
 • úsměvné ...rekordní počet stíhaných politiků,bohužel za mřížemi sedí jenom jeden a dost možná,že i první politický vězeň...........
  Proč například může Barták chodit na tenis a ne k soudu to na něj je policie krátká?????Proč Janoušek není minimálně už půl roku za mřížemi na co se čeká????Proč náměstek Šiška za finanční podvod byl do týdne z vazby venku, a proč Bém sedí v poslanecké sněmovně a ne na Pankráci a tak by se v tomto seriálu dalo pokračovat.
 • Tak určitě evidentně přibylo řešených případů vysokých politiků.
  Jsem rád, že to tak je, ale pořád je to velmi málo.
  Policie je evidentně slabá a soudy také nebo se bojí. Jedno nebo druhé.
  Jinak by nemohl Bém, Řebíček, Janoušek, Paroubek a mnoho dalších využívat svobody s velkými prachy, které nezískali poctivě !!!!!
  Je ale třeba nejenom psát zde komentáře, ale také se přičinit !!
  I běžný občan má právo podat návrh na řešení korupce.
  Nabádám na sledování televizních pořadů s evidentními důkazy, aby toto lidé použili jako důkaz a podali na státních zastupitelstvích podnět k šetření korupce !!
  Čím více takových opodstaněných žádostí, tím dříve se ti grázli dostanou za mříže. Ale má to smysl jenom tehdy, když se jim ten majetek zabaví !!!
 • Největší moc v tomto státě má justiční mafie. Ta když dostane zaplaceno, tak dotyčný je či není odsouzen na přání objednavatele. Takže informace, že jsou stíhání politici je na nic. Jeden soud odsoudí Bártu za korupci a jiný soud rozhodne o úplné nevině.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit