Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V politice a manželce se nikdy nelže!

    Jen se [:zatlouká:] 3×
  • xxx
  • ty nejsi bijec. Ty jsi obecní hlupák z Ostrova, Lidická 1332. Vyvrhel a píchač vlastní matky.Malý šedivý skřet ze sídliště.
  • totiž dnes už může psát a publikovat každý. Včera to prodávalo hambáče v Hladovém okně. Dnes je to investikativní redaktor na Tiscali. Pan americký president je skvělý. Moc krásně se uvedl, když zatnul tipec vtěrkám z muslimských zemí, co chtěli do USA. Proč držet armádu tajných služeb? Proč všude bezpečnostní opatření? Prostě darebáky nevpustit. Ať se snaží dělat lumpárny jinde.Jejda ti skučeli a lamentovali. Ale zase klasika. Najdou se přiblblí ochránci práv darebáků i ve vlastní zemi. Jinak by takoví vyskakovali až by zařval někdo z jejich blízkých.
  • Pan president Donald Trump lže? To je pro mne novinka - ještě jsem od něho žádné lživé informace nezaznamenal!
  • Kalousek-mé padáky jsou bezpečné (tři mrtví)
    Bush starší-Irák má zbraně hromadného ničení (dodnes je hledají)
    Bush mladší-dvojčata shodila nějaká kejda( v překladu kal, pro méně chápavé ho...no), vytvořená a sponzorovaná námi přičemž dvojčata spadly z úplně jiných důvodů než podle poudaček báby Futeř prý údajně nárazem letadel)

    dalo by se vééééélmi dlouho pokračovat.....

    ale je mi jasné že ihned vystartuje komunistobijec starý bolševik Sajmon a začne ječet cosi o Putinovi a jakýchsi mystických východostepních nájezdnících.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit