Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No ono asi úplně nejlepší bude, když se podíváte na jejich stránky https://www.bayaya.cz/ Tam vlastně najdete jejich kompletní nabídku. Mají toho totiž víc a vše vypadá velmi dobře, ale nás uchvátila právě chata na kolech nirvána. 

  • Naše bych toho někde fotku, jak vypadá ta luxusní chata na kolech? Celkem se přiznám, že by mě to i zajímalo a určitě bych se  chtěl podívat. 

  • Také jsem se díval na mobilní dům nebo maringotku, ale nakonec jsem to řešil koupí luxusní chaty na kolech. Prostě takové malé luxusní bydleníčko, které je soběstačné. Využíváme ho hodně a nebo ho pronajímáme, když tam nejsme. Díky tomu se mi počáteční investice pomalu vrací. 

  • Pod širákem super, co jsem si toho se ženou užil a v mládí taky. Teď máme doma ale dva špunty, a já bych chtěl mít zase kde z toho bytu vypadnout. Máme v zahrádkářské lokalitě pozemek, a tak přemýšlím jestli tam nepořídit nějaký ten mobilní dům nebo maringotku. Máte s tím zkušenost i v zimě? Jak se tam dá fungovat, když je to třeba trochu i zateplené? 

  • To není romantika, ale snobismus...

    Romantika je, když se ráno probudím ve spacáku otlačená od kořenů a šišek, za hlavou strom po kterém skáče veverka a lesní ticho " ruší" ptačí koncert...🙂

  • Pod stanem jako podširákem. V kempu v Děčíně spíte pod stanem jednu noc za 1600 kč, V Chorvatsku které sice nemám v oblibě stojí přesně taková noc pod stanem ale v kempu přímo u moře 400 kč.

  • josef.chmela

    To už je zvrhlost. Svět se ubírá někam do ........a lidi jsou z toho zdivočelí.

  • Při pohledu na ten sráz dolů (obr 5 a 7), nic pro lidi s neklidným spaním :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit