Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobně zastávám názor že by měli mít tak jedině právo na rezervaci s vysokým plotem okolo!!! *16* *16* *16* (občas když by se přemnožily by mohl být povolen odstřel)
    • Ale ten plot musí být betonový. Dřevěný by vytrhali a spálili a kovový by prodali do sběru. *1*
  • Sám jsem cikán, tak vím jaké to je. Tady v diskuzích mi říkají Pišta. Chodil jsem do speciální školy narozdíl od vás gadžů co máte pouze základky či nějaké, že prý střední školy.
    • Ty nejsi Pišta. Ten z Plzně, co tady píše ty pitomosti ale má maturitu. Kecá hlouposti, ale hádám, že jako placený provokatér, nedělá gramatické chyby, takže i když kvůli těm jeho provokatívním kecům mu nadáváme, tak (nevím jaký obor), ale vzdělání na rozdíl od většiny příslušníků romské komunity má. Jenom škoda , že se dal na tuhle cestu provokací, pořád tu vypisuje, jak co bylo ukradeno, musí být navráceno, ale aby to šel vysvětlt svým stejnobarevným soukmenovcům se mu nějak moc nechce. Asi ví, že by ho hnali...Nyní bez invektív vůči Pištovi - myslím, že totální většina bílých "gádžů" nejsou žádní rasisté a nevadí jim barva pleti, ale romové nemohou požadovat, aby se gádžové přizpůsobili jejich způsobu života, takže bílé obyvatelstvo, nechtíce vytvářet konflikty, tak se Romům raději vyhne. Pišta by udělal záslužný čin, kdyby je varoval před pácháním násilí na bílých, jinak to bude dopadat, jako s tou pistolí, či u Ostravy s kuší atp. Nechceme s Romy mít konflikty, ale n a s r a t si na hlavu od nich nenecháme...
    • Seš to ty poznal jsem tě!
  • No,jestli cikani maji deti,tak v tom pripade by do tech skol s normalnimi detmi meli chodit dale PSY,POTKANI a jina havet!
    • tyvole, prej psY *1* Ja umru. Ty bys potreboval zopakovat zakladku...
      • vyliz stary k u n d u a nevotravuj.
        Kazdy se prepise-na rozdil od tebe neco vedle psani debilitum jako jsi ty neco delam...
  • Jistě! Právo na to mají, co když jsou ale jiné "aktivity" přednější? Pak vám jeden takový "študentík" úplně rozbije hodinu a vy můžete být učitel par excellence!!!
    (Ženy,víno,zpěv, popř. nějaká čórka-pozor neházet všechny do 1 pytle).
  • A vy, milí Romové máte povinnost se o děti řádně starat a vychovávat je tak, aby byli ve všech ohledech na mentální úrovni většinové populace, protože jinak je to plácání o ničem.
  • Jděte už s cikánama někam...podívejte se jakto vypadá v Předlicích, Krásném Březně nebo
    Mojžíři.
  • Mají právo? Šajse mají !
  • ....jistě Cikánské děti určitě mají právo chodit do běžných škol, ale co když na to nemají jako i jiná děcka mentálně???
    S mým synem chodil spolužák cikánské národnosti až do 4 třídy základní školy a můj syn se mě ptal jak je možné že Jiřík stále chodí s námi do třídy když má samé pětky???
    Co jsem mu měl odpovědět???
    Až paní třídní učitelka osvětlila situaci.....musíme mu dávat šanci , ale do páté třídy už jej nepustím.....tomu se říká pozitivní diskriminace......a kdo bude pozitivně diskriminovat moje
    dítě????
    Snad raději ne, alespoň jej denně kontroluji a nutím do učení a domácích úloh i když je to fuška, ale vzdělání je to nejdůležitější co musíme jako rodiče dětem do života dát i když nechtějí!
  • Já jsem pro ! Ať chodí do normálních škol, ale ať se také normálně chovají. Oni znají svoje práva, ale povinnosti a slušné chování jim nějak chybí !!! Bydlím vedle praktické školy a to by jste čuměli co se tam děje. Vůbec se nedivím že je do normálních škol nikdo nechce !!!
    Ale mají možnost si zřídit školu vlastní. Vydržela by rok a potom by se musela zbourat. Podívejte se jak dokáží zřídit z generálkovaný byt. Jak říkám napřed normální chování a pak se uvidí !!!
  • To je výsledek, chceme víc a víc ostatní nás diskriminují pane Kocábe a jemu podobní. Zase zahraniční šaškárna, o přlepšení z našich daní, je to hnus velebnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit