Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jeje víc takovích úderů a máme ropu za korunu hii

  • KIMCID

    Ještě že máme ty elektro auta :D

    • Nedědo skoropravdomluvný, se zablokovanou myslí... to se mě tak bojíte, se neodvažujete použít svůj nick s Hromem ? Jako malý chlapec. Terapie s gorilákem obojetníkem
      vás stejně nemine... týden si na ďouru nesednete. Heřmánkové obklady, a
      ještě se budete kolem sebe usmívat jako blázínek. Na sociálních sítích
      budete celebrita. U vašich dcer - to se neodvažuji predikovat... Ale
      terapii pro změnu mysli potřebujete rozhodně.

      • KIMCID

        A teď to dej česky :D

      • KIMCID

        píšeš si sám se sebou vtipné :D

  • Ropa zlevnila? Na benzinkách to bude poznat tak za půl roku. 
    Když zdraží v 17:00 odpoledne, ve 20:00 nejpozději už tihle loupežníci mají ceny nahoře. 

  • Napíšu naivní názor: Kdyby se více využívala energie geotermální, vodní, slapová přílivová, jaderná (hlavně se v poslední době píše o budoucnosti malých jaderných elektráren) a ta volně přítomná v ovzduší - gravitační, asi by nás takové výkyvy nepotkaly, Antone Pavloviči. Fotočlánky ještě musí doznat pokroku v účinnosti a nevylučování škodlivin. Na uhlovodíky se dalo spolehnout, když existovaly dodávky přes ropovod Družba a my nebyly darebáckým státem. Uhlovodíky se dají i vyrábět průmyslově, zatím ovšem draze. Možná by stálo za to dotáhnou jako zdroj vodík nebo bioplyn. Učitelům© bych doporučil absorbovat energii do setrvačníku nebo vzduchové tlakové nádoby - stlačený vzduch se vhání do spalovací komory běžného spalovacího motoru. V Německu na to mají firmu. Vzduch se stlačuje ovšem pomocí elektromotoru.

    • mun.go

      Bioplyn je metan a to je uhlovodík a dá se vyrábět velmi levně - stejně tak etanol (líh).

      Mimochodem, vliv etanolu je na vašich přezdívkách jasně patrný - po několika skleničkách jste přešel od etalonu k etanolu ... a což teprve když přidáte houbičky ...

      11xcvb, 12xcvb, 14ayxc, 15ayxc, 16burunda, 8brunda, Antipedagog, Axiomatismus.zenomysli, bajonet, Cbnmx, Cmaro, cvbmk, cvbn, Cvbnmx, ertWc, etalonpravdomluvnosti, etanolpozitivismu, etanolsympatie, etanolzenomysli, Goryla.ZOO, lagemas, Laktarius.Maximus, Masunta, megarameno.pedagospravedlnosti, mykolog, polymorf, rameno.pedagospravedlnosti, vyzlovka-18

      • Učiteli fazolko Venoušku, že máte smysl pro humor, je pro mě novinka. Fakt je s vámi švanda, na rozdíl od kozáka Hroma, jako gumovým ho.nem. Ve svém deníčku vám dávám + a už vás nechci navrhnout panu řediteli na 2 hodiny po škole dvakrát týdně. Opravujte písemky. Myslím, že kdybyste byl na vojně jako záklaďák, byl byste šikanován denně...

        O houbách toho vím dost. Napsal jsem o tom několik článků a i stať do své knížky. Ty známe psychohoubičky lysohlávky rostou na podzim. I v mém okolí. Je jich více druhů. Vyzkouším je opatrně, abych se nedostal do stejné skupiny osob, ve které jste i vy (napadlo mě - souhlasil byste s odčerpáním 40 % mozkomíšního moku ?). Problém - na každého mohou působit lysohlávky s různým výsledkem. Už se stalo,  že po nich někdo vyskočil z okna kabinetu. I naše nejkrásnější houba muchomůrka červená má složku s působením na psychiku. Je psychotropní. Tuhle muchomůrku Amanita muscaria dávali velitelé Římané svým vojákům. Se zpěvem šli do boje a nebáli se vlka, učitele, nepřítele nic... Ve větší dávce dokáže i zabít. Muskarinová otrava. Klobouk této muchomůrky se může nalámat do talíře s mlékem a tráví to mouchy. Bacha na požití pejskem nebo kočičkou. Ale taková zvířátka vy jistě nemáte. Myslím vážně, že máte rád jen sebe a svůj likérník, příp. konto v bance.

        Kontrolní otázka: je rys nebo lev dravec ? Když odpovíte dnes správně, už o vás dnes nebudu psát jako o fazolce, alkoholikovi a Venouškovi. Korektní, ne ?

        • mun.go

          Doplňuji seznam:

          11xcvb, 12xcvb, 14ayxc, 15ayxc, 16burunda, 8brunda, Antipedagog, Axiomatismus.zenomysli, bajonet, Cbnmx, Cmaro, cvbmk, cvbn, Cvbnmx, ertWc, etalonpravdomluvnosti, etanolpozitivismu, etanolsympatie, etanolzenomysli, Goryla.ZOO, Skoromochov.Armilov.Otzi, lagemas, Karkulka.acopak, Laktarius.Maximus, Masunta, megarameno.pedagospravedlnosti, mykolog, polymorf, rameno.pedagospravedlnosti, vyzlovka-18

          O houbičkách byste snad měl odpovídat jako "mykolog", není-liž pravda?

          P.S.: Dravec je řád živočichů z třídy ptáků ... takže to není ani lev ani rys.

          • Správně. Pro dnešek jste u mě skoro za hvězdu, pane mung.go. Dravci jsou i mezi rybami,  i mezi brouky - viz střevlíci, svižníci, potápníci, hrobaříci. Mnoho dospěláků to neví. Neví třeba ani, zda lze bleskurychle zastavit, nebo když je moucha na svislé stěně, zda visí nebo sedí, nebo zda je možné se šíleně zamilovat...

            Všiml jsem si, že poučujete - že bych měl psát o houbách jako mykolog. Ale to je přece každého svobodné rozhodnutí. Vidíte, že zřejmě tu deformaci máte. Já bych asi na vašem místě napsal: Na vašem místě bych psal o houbách pod nickem mykolog. A už by to vypadalo jinak. Slabá tolerance či co... pedantismus ? Mezi takovými bývají i tzv hodináři - potrpí si na přesnou dochvilnost. Opakem jsou lovci, ale to už nebudu rozebírat. Asi je těžší s vámi vyjít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit