Přejít na výpis diskuzí

Roste chudoba a počet vyloučených lokalit, varuje šéf Agentury pro sociální začleňování

15.6.2016 20:51
Martin Bach 49 příspěvků

Před rokem se tehdy čerstvě jmenovaný ředitel Agentury pro sociální začleňování Radek Jiránek ocitl v nezáviděníhodné situaci. Většina jeho budoucích podřízených hrozila odchodem kvůli odvolání jeho předchůdce Martina Šimáčka, Agentura čelila kritice řady starostů a mnozí komentátoři vyzývali vládu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak nevím, ...ale vím. Tato nikomu nepotřebná " agentura" odčerpává sakum prásk okolo 100 milionů ročně ( platy, režie a ostatní náklady ) nepočítám náklady na sídlo. Avšak pro podstatnou část obyvatel tohoto s prominutím státu nepřináší NIC, jenom rozeštvává naši společnost. Mimo jiné i tím, že tvoří na 40 korýtek. Zařazuje se svou činností mezi neziskovky škodící této zemi. Dinsbíre začni něco dělat a ne jen jako občan USA škodit tomuto státu.
 • Agentura pro sociální začleňování je úplně zbytečná organizage žeroucí peníze daňových poplatníků!
  • Ti "nepřizpůsobiví" se "začleňují" už několik set let a stále nejsou začleněni. Nejlepší by bylo naložit je do vlaku a poslat do země jejich předků ať se tam "začleňují".
   • Ale odtamtud je vyhnali už v ranném středověku, právě proto že byli nepřizpůsobiví. Nechtěli dělat a jen kradli. Pod trestem smrti, nesměli se vrátit. Cikanos je pojmenoval jeden byzantský císař už někdy v 11. století. Je to řecké slovo a znamená zloději. *1* *16* *16*
   • Já bohužel nemám na to čas stovky let. Já jsem to musel zvládnou v řádu desítek let!!! *2*
 • No to je zase článek!

  Šéf jedné skupiny lehkoživů brání důležitost své "práce", která samozřejmě nepřinese nic, jen se budou utrácet naše peníze.
  Jde vám o vyloučené lokality? Tzn. převážně o Rómy? Ale náš stát už platí několik desítek organizací "hájících práva" cikánů. Jejich počet je nedostačující?
  http://diskutujsvobodne.cz/stranka/seznam-organizaci-pusobicich-otevrene-nebo

  Na druhou stranu kolik je podobných organizací chránících menšinu, která je od nás kulturně, jazykově a společensky daleko vzdálenější? Ano myslím tím vietnamskou menšinu. Pro ty by mělo být podobných neziskovek několik set, ne? Ale nemůžu ten seznam najít. Pomůže mně někdo z HATE FREE?

  Už jděte fakt do.........
 • To je všechno vina právě těch neziskových agentur, že tu máme vyloučené lokality, nikoho jiného. Jejich cílem je problémy vyhledávat, ba přímo vytvářet a udržovat, ale ne řešit. Vyřešením všech problémů by totiž zanikl smysl činnosti těch neziskovek a to jejich zakladatelé, šéfové i zaměstnanci nechtějí připustit.
  • A podobně můžeme uvažovat o nemocech a lékařích.
   • A také to platí pro učitele. Čím více retardovaných, tím bude potřeba více kantorů.
    Pro toto téma platí absolutní kosmický zákon - čím víc piva tím víc piva.
   • No samozřejmě se dá předpokládat, že si lékaři nepřejí 100% zdravou populaci lidí, jako si stomatolog nemůže přát, aby měli všichni a stále zdravý chrup nebo aby si dopravní a městší policisté přáli, aby všichni řidiči dodržovali předpisy. To by bylo dost naivní....
 • i přijela tato smečka sociálních inženýrů do Vsetína, podívat se zda se tady romakum nežije špatně. KDYŽ TOTIŽ BANDA SYSTEMOVĚ zničila veškeré bydlení od města, v minulosti dokonce rozebrala a v kamnech stopila dřevěný historický dům, dostala od města nové domečky. Jsou barevné pevné odolné plechové.Za městem. Neuvěříte i na těchto odolných už začali pracovat .... černí kutilové.Takže partička inženýrů vyslechla nepřízpusobivé a zejména jejich stesky - že chtějí zpět do centra města. Tady by mohli dělat kravál a kvalitně parazitovat na společnosti.A - neuvěříte. Partička z téhle vypečené agentury začleňování dala městu nůž na krk.Vrátíte nepřízpusobivé do města, jinak žádné další peníze od státu! Se nechce ani věřit, že ve státní službě pracují a jménem státu vystupují takoví gauneři.Kteří se nezakrytým a nedůvodným vydíráním snaží získat výhodu pro nepřízpůsobivé.Ty kteří dělají ve městě neuvěřitelný kravál, vydávají skřeky po ulicích, kradou a napadají spoluobčany. Ale zejména provokují pracující občany věčným povalováním se po restauracích a lavečkách. Takže taková je r e a l i t a navenek se solidně tvářící smečky komediantů z Prahy.Rozdělující veřejné peníze!
  • Souhlas. Tyto agentury jen neobjektivně posuzují obě strany - většinu i menšinu. Říkají chudáčci cikáni. Dobře, ale uvědomte si náklady na ně. Jsou to VYŽÍRKOVÉ. Jejich činnost NIC státu nepřináší jen jej vysávají. Pan američan Dinsbír MÁ dost kádrově obsazených míst, aby mohl dělat rozbroje. Ale on k tomu potřebuje zlodějské neziskovky.
   Tady může jen pokorně vzhlížet k pracovní povinnosti před převratem 1989. Tento zákon byl podstatně účinnější než současné rozkrádající neziskovky. Je nechutné jak p. američan Dinsbír podporuje "lidi" s nimiž společně ŠKODÍ tomuto státu a NIC mu nepřináší. Navrhuji povinnost zveřejňovat na internetu každou korunu "hospodaření" těchto vyžírků, včetně grupy pana amerického člena vlády.
  • romaci se maji nejlíp,nikdo na ně nemá a navíc právě je chrání policie a pomáhá stát
 • Další naprosto zbytečná instituce, která, jako ty příživníci a nemakačenkové, vycucávají peníze z našich daní. Kdo chce parazitovat na společnoszi, tak ten to bude dělat, ikdyž takovýchto úřadů bede deset.
 • chudoba díly Sobotkové vládě vzrůsta,ale určitě ne u politiků,úředníků,učitelů,zdravotníků a soudců,všem těm neustále rostou platy a za nic.Důchody ač nejmenší v EU se zvedly o směšných 40 kč a ostatním rostou platy o ticíce.Nestačí,že tato vláda schvaluje nesmysly a ma mezi sebou blbečky,kteří si sebou nosí urnu,za 9 měsicú vystudované pravníky řidíci policii a nyní ji bourající,neschopného předsedu této vlády,který si myslí že jak on bude pískat ostatní budou tančit a Bělobrádka,který se svoji hrstkou KDU podrazil již mnoho koaličních stran.Stačí sledovat dění kolem sebe a každý si udělá úsudek o tom,proč tomu tak je.
  • Díky Sobotkovi určitě ne. Kasu má pod palcem Babiš. Je to však výsledek kapitalistické prosperity.
 • Nepřizpůsobiví dostávají vysoké "dafki" nepracují, jezdí zadarmo MHD, jen se množí a mají se dobře. Stačí se podívat jak tahají plné nákupní tašky. Vozí na drahých kočárech malé smrady, další smradi poskakují kolem a dalšího smrada nosí baba v břichu. A důchodce, který celý život pracoval a platil daně...
  • Mno, bude zajímavé až budou "fšickni na soc. dáfkách". Kdo je bude živit? Zřejmě všichni vyscípají. A bude místo pro bankovní krysy, ale nevím kdo je bude živit.
 • "Soudruzi" z agentur, neziskovek a podobných vyžírků jen vysávají státní pokladnu.
  Nůžky se rozevírají pod taktovkou EU a AM. Dotace jsou jen pozlátko, které zneužije politická cháska ve svůj prospěch.
  Zrušit veškeré dotace - deformují ekonomiku a podporují politickou chásku a nenažranost.
 • U nás jsme měli vždy problém s těmito nepřispůsobivími (ne jen romy) lidmi obrovské potíže. Nepracovali, verbálně napadali občany, po nocích dělali bordel atd. Před několika lety se pár chlapů domluvilo, udělali si zbrojní průkazi, nakoupili pistole a šeptanda vše za pár týdnů vyřešila. Nepřispůsobiví lidé se zklidnili. No a mezitím začali dostávat od našich podnikatelů (pijavic na státu jak s oblibou říká ČSSD) práci. Nic náročného jen přines, odnes, podrž, ukliď a ono to zafungovalo. Ti co pracovali začali hučet do těch co nepracovali a krůček po průčku se začala tahle dřív příšerná banda začleňovat. Nebudu tvrdit že se to povedlo u všech to by byla bláhová představa ale těch několik co prostě makat nechtějí tak se časem odstěhovalo. Smrad práce je vyhnal. Teď tu máme klid a pohodu a s těmi dříve nepřispůsobivími které jsme vlastími silami začlenili do naší společnosti chodíme občas i na pivo. Zrušit tyhle agentury! Jediné co dělají je že upozorňujou na ty chudinky nemakačenky jak nemají penízky, jak jsou na ně všichni zlí a na podobný stupidity a to je všechno. Tyhle agentury akorát vysávají peníze ze státu. Zrušit!
  • pěkné sci-fi *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit