Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moderátor měl hovádko umlčet jakýmkoliv způsobem,byl by z něho hrdina *3* *3* *3*
  • Je to *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* a nikdy jiný nebyl *2* *2* *2*
  • ... no tedy tak přiožralé pindy zde dlouho nebyly, a to je zde konkurence, jsi jasnej, blbe :)))
  • ... jaké vaše Pussy, koho Pussy, co to celý den žvaníš za chorobní přiblblosti, blbe :)))
  • ... také jsem od tebe nic chápavého neočekával, měj také fajn večer, já mám celý den :)))
  • Pane Zemane děláte to dobře. TOP cenzoři se marné snaží umlčet pravdu.

    Dnešní komedianti v TV mluví sprostě neustále a pan Zeman jen citoval vaše Pussy.
    Tak si stěžujte na ty lehké holky které se dovedou svléknout v kostele ale pracovat
    nebudou - to je mučení! EU pomoc! *15* *15*
  • Děkuji, smysluplný názor. Ale nějak jsem nepochopil tvou myšlenku. Asi nepochopím. Hezký večer.
  • Na tu nechutnou hradní kreaturu je jediná účinná "léčba" - hnát ho sukouvicí pěšky zpět až na Vysočinu. Pokud cestou vypustí duši, žádná škoda. Pouze země přijde o jednoho bezvýznamného, žvástavého prolhaného chvastouna s totálně křivácky- podrazáckým charakterem.
    Za nedodlouho se bude v kronikách české země psát: v druhém desetiletí 21.století se na pražský hrad dostal bezvýznamný alkoholik, jehož několika měsíční působení mělo stejné účinky jako katastrofy spojené s únorem 1948 a srpnem 1968.
  • Duhan-známý pražský narcista a židozednář,kterého dosadil do funkce jeho přítel a soudruh rabín Dienstbier-mele nesmysly,ve svobodné zemi může každý říct co chce a kde chce,potažmo prezident země..být prezidentem,atk okamžitě takovéhoto I D I O T A ,jakým Duhan bezesporu je,vyhodím na hodinu i s celým tím ubohým,štvavým týmem reportérských imbecilů..
  • ... názory idiota, který pečlivě sleduje idiotské reklamy, nelze brát ani trochu vážně :)))
  • ... a co tak je nazvat Jardovy holčičky?
  • V tom případě se pak dostaneme k cenzuře a kde je potom svoboda projevu. A to co slýchávám z parlamentu, tak to by nemohly být TV přenosy vůbec. Kdyby na to média hlasitě neupozorňovala, tak si toho nikdo ani nevšiml. Ale byl před námi 17.listopad, nová generace studentů neměla možnost se nějak projevit, tak si média vyzkoušela, jest-li by někdy v budoucnu u nás mohl vypuknout "Majdan". Jinak reklama na neustále připraveného šéfa s dlouhodobou erekcí je vysílána i v přestávkách dětských pořadů. Nejen v TV,ale i v rozhlase. Od jakého věku mohou děti chápat, co to je, když má šéf dlouhodobou erekci a je z něho ďábel?
  • Chtěl bych vidět chytrolíny jak přeloží název těch kraviček *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit