Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hádanka: Nače kočka má černej kožich a pod ním má bílou kůži. Je tedy černá nebo bílá? *3*
 • Naprosto souhlasím s alternativou hlášení resp.zákazu pobytu kočovným jedincům.Je to sice jakýsi comeback monarchie,či 1.republiky,ale podle slov pamětníků býval velice účinný.
  Paní Řábkovou neznám.Jen z médií a nevím,jaké má osobní dlouhodobé zkušenosti s nepřizpůsobivými.Ale zřejmě ne dvakrát lichotivé,jestliže dospěla k závěrům,z něhož vyšel její návrh inkriminovaného zákona.Už teď má u mně o 100 plusových bodů víc,než ťápala Kocáb ( a to jsem kovaný rocker!!!).Když tam měl zkušebně - mezi svýma "miláčkama" - pobejt,populisticky prchl s výmluvou o absenci internetu.Paní Řápková tam žije! Její zkušenosti pro mně mají větší váhu.
 • I když se někteří diskutující vyjadřují poněkud pregnantně, je nutno uznat, že mají v podstatě pravdu. Pokud dospíváme ke zcela logickému názoru, že v demokratické zemi, za kterou se chceme považovat, platí skutečnost, že všichni musí stejně ctít stejné zákony, všichni jsou sami zodpovědní za svůj život a majetek každého je posvátný, pak jediným rešením je umožnit každému, aby tak jednal podle svých sil a schopností. Je jistě mnoho užitečných činností, které osoby poněkud odlišné životní filozofie dovedou a mohou vykonávat. Je pravda, že všichni, a tedy tyto osoby mají plné právo na to, aby žili svůj život v mezích zákonů podle svých představ. Proto se přímo vtírá představa, že by těmto osobám měla být dána možnost, aby si vybudovaly své vlastní obce a žily v nich podle svých představ. Mimo ně ovšem podle představ svých spoluobčanů. Zkušení aktivisté, odborníci a zastánci takovýchto alternativních způsobů života jistě v těchto obcích pomohou jejich obyvatelům řešit spolu s nimi hned na místě všechny jejich problémy. Neberme těmto našim spoluobčanům radost ze života. Buďme humánní a dopřejme jim jej. Sami přece chceme totéž. Dosáhneme-li toho, pak pojem "diskriminace" zanikne sám od sebe. Všechny země nás pochválí a vezmou si z nás příklad.
  • čéče,neblázni.ty jim chceš dávat ještě víc prostoru?
   je vidět že s nima nemáš žádnou zkušenost,a děláš lidumila.
   až ti vojedou někde starou nebo unesou dceru do německa na šlapání ,nebo okradou,vykradou tak budeš vidět věci sakra jinak.
   stát je hodně benevolentní a oni to vědí.proto jim nebudu dávat šance které tady už byly v několikách různých podobách a stejně to nevede k lepšímu.tak si nehraj na KOCÁBA.
 • Po 89 cikáni (cikánky) 2x vykradli a po třetí stropili strašný povyk když byli přistiženi a údajně napadeni v domě mých rodičů. Ukradli veškeré rodinné zlato ještě po prababičce a cca 30tis. v hotovosti. Máma to těžce nesla protože to chtěla předat dalším generacím. Kdybych ty hyjeny přistihnul tak nevím jak by skončily. Měli to perfektně zorganizované, jeden v autě druhý vechtroval před domem a cikánky rabovaly v domě. To bylo ještě v době kdy se na vesnicích nechávaly normálně dveře otevřené a lidi si důvěřovali. Nedivím se bulharům že chtějí trest smrti tento plebs je nenapravitelný a navíc si zvykli dostávat sociálku automaticky a myslí si že život je jenom zábava. Nakonec v tel. soutěžích začínají vynikat coby zpěváci atd. a je jim dáván až moc velký prostor.
 • Slečna Řápková má plnou podporu Paměti národa ve svých legálních aktivitách na ono senzitivní téma, snad jen by mohla být krapítko radikálnější adekvátně nastalé situaci, jen ale aby se nezalekla toho, kdo za tím problémem skutečně stojí...mimochodem nevypadá nejhůř?! *14* *5*
  • Musím reagovat na váš ukončující dodatek:"Mě naopak připadá, že vypadá, i přes důkladný make up na svůj věk poměrně bídně.Nevím ovšem, jestli se na tomto špatném zjevu nepodílí značné duševní vypětí ze studia práv a soustavný zjevně vyčerpávající boj s Romy.
 • Na cikány je naštvanej celej svět a my je budeme učit pracovat a zakládat jejich politické strany. Směšný.
 • Pan Růžička je klasický demagog když dělá z pracovního a převýchovného tábora v Letech účelově koncetrační.Kam se tedy měli umístňovat potulní cikáni bez trvalého bydliště páchající kriminální činnost a bez hygienických a pracovních návyků? Proto ten tabor byl v Letech zřizen a taky třeba v Hodoníně. Naší předkové si na řečičky o údajném rasismu moc nepotrpěli a řešili nastalé problémy s potulnými problémovými cikány veskrze pragmaticky. V Letech ani v Hodoníně nebyly plynové komory a ani se tam nepopravovalo čili pořád se účelově překrucují fakta a považovat za zločin učit někoho hygiéně aby nešířil nemoce či pracovním návykům aby se dokázal sám a svoji rodinu uživit za zločin je ukázka lživé rétoriky .Jako národ bychomměli se takovým falešným obviněnim bránit a nenechat si od notorických flákačů kálet na hlavu a udělat alespoň prozatím strop na soc.dávky na jednu rodinu bez ohledu na počet dětí protože podporovat populační explozi u rodin které si na chleba neumí vydělat a ani vydělat nechtějí vydělat je zločin na daňových poplatnícich. A za to že jim cpeme horem dolem tak z nudy nás mlátí ,pomlouvají ve světě z rasismu a olupují občany v tlupách aby si "zvýšili" životní úroveň.
 • Souhlas se vznikem takové politické strany. Jen doufám, že v "jejich" programu bude důsledné dodržování zákonů bez vyjímek "rozdílu kultury a odlišné nátury k životnímu stylu" na úkor ostatních a podílení se na odvádění daní v souvislosti se snahou pracovat na všech úrovních a pracovních postech v zemi, která je doposud už desítky či stovky let živí s veškerým pochopením a nadšením obyvatestva.
  • No ty ses posral né????cigoši a ještě do politiky????ses praštil ráno hlavičkou do futra né?????
   jen cigoš o takové pičovině může přemýšlet.
 • cikány nenaučí pracovat nikdo není jim to vlastní v genech,možná místo politické strany by byl vhodný samostatný stát nejlépe v Logaru . Nakonec je jich v EU asi 12 000 000 tak by to jako návrh mohlo projít a věřím že by to každý náš občan podpořil 100,- jako na povodně protože je to taky jako odstraňování katastrof
  • Tvé představy jsou utopistické.Protože ,jak se zdá tak o jejich příliv nikde nestojí.Západ má plnou hubu humanity k cikánům,ale pouze do doby,kdy se k nim naši cikáni začnou houfně stěhovat.Pak nám je sem posílají šupem zpět.Jediná rozumná alternativa je naučit cikány pracovat a živit si potomky,které si vyrobí z výsledků své práce..Na to měli talent komunisté.Kdo nechtěl pracovat normálně,tak musel pracovat v base.Těm cikánům,kteří nepracují,je třeba zajistit práci dostupnými prostředky,které jsou v možnostech státu.Je třeba pro ty cikány ,kteří nemají práci, nainstalovat soustrojí ,žentour-převodovka-elektrický generátor.Tam by cikáni vyráběli ekologicky čistou elektrickou energii.Ta by byla velice snadno prodejná v Německu.Takže by sebe a své rodiny živili z výsledků své práce a podpory by se jim zrušili,čímž by stát ušetřil na splácení dluhů.Byl jsem ,za komunistů přítomen,když si jeden řidič náklaďáku ,pracující v úkolu,stěžoval dopravákovi,že měl malou výplatu.Tento komunista mu odpověděl,že když pracuje v úkolu a má malou výplatu,tak má víc dělat.Tento rozumný komunistický názor je třeba prosazovat i u cikánů.Než to mladá generace prosadí do praxe,tak je třeba cikány živit ,z práce a majetku,rodu straníků,kteří zde od údajné revoluce vládli a ještě straníky těchto stran nahnat makat do pracovních táborů,kde by makali na převýchovu cikánů.
  • máš recht,souhlas se vším cos tady napsal.
 • V Letech učili cikány pracovat.Ale až komunisté tento problém přivedli k dokonalosti.Z cikánů udělali usazené pracující,platící daně.Přišlo uvedené na dost finančních prostředků.Lumpové,kteří se po údajné revoluci dostali k moci,ve snaze po komunistech vše přeorat,udělali z cikánů povaleče na podpoře.Přitrouble nastavenými dávkami navíc z cikánů udělali výrobce potomků ve velkém.Při tom to cikáni berou tak,že oni jsou od toho,aby potomky vyráběli a většinová společnost má za povinnost jimi vyrobené potomky dobře živit.Uvedené je třeba upravit tak,aby cikány živyly rody straníků,které zde od údajné revoluce vládly.Je třeba znárodnit veškerý majetek celých rodů takzvaných chartistů,členů OF,ODS ,KDU,ČSSD a rodů dalších straníků,stran které zde od údajné revoluce byly u moci.Všechny uvedené straníky,mnou uvedených stran,nahnat do pracovních táborů,kde by makali na dobrou výživu cikánů,až se jim bude od zadku kouřit.Tam ať makají do doby,než z cikánů udělá mladá generace řádné pracující lidi a plátce daní.
  • Jsem bývalý učitel a mohu potvrdit,že za totality s Romy takové problémy nebyly.Děti vesměs chodily řádně do školy byť s rozdílnými prospěchovými výsledky. Rodiče pracovali v zemědělství, na železnici, ve stavebnictví i ve službách. Jako kantor jsem byl tehdy nucen navštěvovat rodiny svých žáků a mohu potvrdit. že u mnohých z nich byla kultura bydlení na velmi dobré úrovni.Navíc bývalé ONV organizovaly pro romské děti prázdninové tábory, které svými programy pomáhaly zapojovat romskou populaci do normálního života.Netvrdím, že nebyly problémy, ale takový s prominutím "bordel" jaký nastolilo tržní hospodářství určitě neexistoval!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit