Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vida a je to venku....Právě o ten rozpad koalice před volbama a tím co největší posílení levice šlo..Ti velvyslanci byli v podstatě jen záminka, šachová partie a Trojský kůň.
    • Stádo si zvolilo Zemana, tak si zopakuje komunismus.
      • Zopakuji si ho docela rád.
      • Ten tvuj židobolševickej kapitalismus stojí za ho ještě větší vno.
      • Konečně správná volba *1* . Doufejme, že celá TOP 09 pujde do prd*le. Šláfnberk může jit v čele *1* *1* *1*
        • Ale dřív bude defenestrace na hradě. I když to ožralé prase snad dřív vypadne samo, nebo si rozbije tu svou prolhanou držku na některých schodech.
        • Akorát mám strach,že to FUJ 09 nedodrží.Děda akorát zase straší jako s Čunkem.
  • Já myslím, že Zemanovi spíš než o Klausovou, jde o svržení vlády. To, že při tom použije Klausovou jako prostředek, je sice nepopulární, ale účel plnící úkon.
    • Taky to tak vidím. Stará paní z fašistické rodiny, to nemohl myslet vážně. Ve Vídni se zase vyznamenal, to bude mít MZV radost. Kam šlápne, tam ostuda a trapas. Proč u něho není testován alkohol , jako u jiných zodpovědných povolání?
  • Nebýt kluka mašinky Grose, Špidli, Zaorálka dalších zrádců z ČSSD, tak byl Zeman presidentem už před 10 lety. Nikdy by se Kaluskovi nepodařilo protlačit církevní restituce, Julínkovi vrtulníky, Sašovi promopro, Drábkovi sockarty, nemuseli se zvyšovat daně, svazák Nečas mohl dál oblbovat na modro své přívržence, děvenka Lidem mohla vozit kočárek po pískovišti na Praze 1 a byl svatej klídeček.
    • Že ti tolik vadí církevní restituce? Už sis brousil zub na privatizaci nějakého kostela nebo kapličky? A chceš raději hradit opravy a údržbu církevním památek ze svých daní? No a ty by sis mohl jít hrát s kyblíčkem na píseček, chlapečku.
  • Jsem zásadním odpůrcem knížete ale jsem ještě zásadnější odpůrce režimu já na bráchu
    brácha na mě. Za předvolební podporu od rodinky Klausů se hledá korýtko pro
    jejího člena. HUMUS.
    Že jste to pane Zeman neřekl před volbama že budete podporovat Klausovku. To není
    na chlubení a u lidí moc populární předvolební heslo co? *1* *1* *1*
    Mazej do důchodu babo a pokud chceš pracovat tak si jako každej jinej smrtelník hledej
    práci sama a ukaž nám jak se prosadíš v konkurenčně tržním mafiánském prostředí.
    Tvůj manžel nás poučoval že stát není zaopatřovací ústav a každej se má starat sám.
    Pro bohaté papaláše a jejich rodinky ale toto heslo zdá se neplatí. *1* *1* *1*
    • Prosím nepoužívejte u označení té rudooranžové bes-x-tie označení pane. Pane je oslovení pro člověka, který si ho svým chováním, vystupováním, jednáním, ... zaslouží. A to NIC zeman rozhodně není, jeho oslovením pane toto označení silně znevažujete. Označujte ho prosím dle jeho jednání - např.: křivák, prolhanec, slintal, žvástal, opilec, ....
  • na rozdíl od rakouského dědka.
    • Cha,cha to si děláte legraci - těch upocených 54,8% z slabě 50% účasti. Ten má mandát stejně silný asi jako kandidatura brouka pytlíka na indiánského náčelníka. Je to jen prachsprosté NIC, co nemá s prezidentem mimo názvu nic společného.
      • Na tebe bude stačit víc, než bohatě !!!
  • Jsou věci jako je jmenování velvyslance , o čemž mas media nerozhodovala. Dnes se serou do všeho. Přeci jsou k tomu jmenování velvyslance určeni příslušní politici. Proč se do toho procesu snaží zasahovat nepatřičné osoby ???
    • Jako Zeman, Šlouf,Zbytek, Mynář a další exekutoři ?
  • houby se rozpadne, prd bude, jako obvykle
  • Nepochybuji, že Nečas je schopen zachovat se jako sketa, tak jako za zády vlády podepsal amnestijní prasárnu. ODS je pro pravicového voliče nevolitelná, protože to není pravicová strana.
    • Nečasovi to už přece může být jedno. Svůj úkol-rozložit ODS ku zevnitř úspěšně splnil a může se vrátit klidně do komunistické strany, odkud úspěšně vyrazil. Za likvidaci spousty pravičáků a hlavně Kalouska dostane Leninův řád. A Pišto, marně si myslíš, že se tě ten tvůj nenáviděný Zeman a Nečas budou ptát, co a jak mají udělat. Jsi jen exkrement, který prohlašováním našich občanů za "tupé stádo" jakožto totálně pitomý cikán nikoho neovlivníš, naopak každým svým výlevem na tebe lidi víc kašlou. Nejsem rasista, ale aby si cikáni mysleli, že oni tu povládnou, tak to je to nejsměšnější, co si můžeš myslet. Já se té TOP ácké výhrůžce, že položí vládu jenom směji, protože 92% občanů si nic jiného přece nepřeje, než aby to udělali, čím dřív , tím líp. U Kalouska neplatí vydírání, které si v době před "daněmí a restitucemi" mohla částečně dovolit K. Píka !!! A jak rychle ji usměrnili, když už měli ty reformy v kapse...
  • Kurňa soudruzí, vy jste chytří...
  • Milouš Becher-Hruškovice by si měl uvědomit, že podle Ústavy JMENUJE, ale jakožto neodpovědný, tj. nesvéprávný NEROZHODUJE. Vládne vláda a ne nějaký ochlasta z Vysočiny.
    • A představ si to, že on na tebe s e r e jak na placatej kámen, chachacha...
    • Táhni už do hajzlu, ty "svéprávnej" Pišto, a pořádně za sebou spláchni, jseš už vážně na tečku!!! *12* *16*
    • A ty snad něco rozhoduješ, cikjánský blbečku ??? Nemáš do toho vůbec co kecat, jinak si koleduješ, že tě jednou dav ušlape...
    • věru je to tak !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit