Přejít na výpis diskuzí

Rozpočet na školství se v příštím roce 'přifoukne' o 3,8 miliardy

27.6.2014 19:54
6 příspěvků

Do rozpočtu na školství přibude v příštím roce vyšší suma, než se původně předpokládalo. Kromě plánovaných dvou miliard na navýšení platů učitelů do něj ve srovnání s letošním rokem přibude dalších 1,8 miliardy korun. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jako zásadní problém školství se presentuje úroveň platů učitelů. Hlavní problém je kvalita učitelů. Učitele zajímá nejvíce co za to a ne jak učí žáky. Další problém je celospolečenský - podíváte se na žáka/kyni a je zle. Buď dostanete od žáka přes d.žku a nebo vás vyhodí ze školství jako přebytečného. Nebo vám to rodičovsko školská mafie spočítá. Poznámka k maturitám. Výsledky maturantů jsou odrazem kvality učitelů. Učitelské povolání nedosáhne vážnosti tím, že bude mít učitel milion na ruku, ale výsledky jeho žáků.
  • No právě; v současnosti učí "učitelé", kteří studovali za komoušů!
 • Všichni noví ministři, kteří o svěřených rezortech nemohou zatím mnoho vědět, místo aby si udělali analýzy a na základě těchto analýz realizovali příslušná opatření tak, aby s prostředky které mají k dispozici vyšli, tak hlavně vědí, že potřebují další peníze. To můžu dělat ministra taky. *10*
 • Výsledky školství jsou slabší, tak se tam "přifoukne"!
  Která firma by mohla takto hospodařit (a jak dlouho)?
  • ČD (Čekat Dlouho) :)
 • 40 let komunistického marasmu pokračuje.

  Všechny postkomunistické země měly v 89 roce komunisty a estébáky zahrabat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit