Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je načase to sobotkovi spočítat. pod 5 % by byla dobrá zpráva . Nové lidi a ty pijavice ven. To chce ale jít k volbám!!!! Když si kupujete telefon tak prosurfujete hodiny na netu ale pro sebe a svou budoucnost neděláte nic. *9*
  • Dinzbír už prej má koupenou letenku zpátky do Zandinzibíru mezi svý barevný kámoše!!!


    CHI !!!
  • felix.julec
    Sobotka asi doufal,že zahnáním Dienstbiera zapůsobí i na Lidovce,aby vyhnali Hermana.Jenže ti se zachovali jako správní Lidovci.Hrají stále kolísavce.Sobotka udělal chybu,že koaliční smlouva,nekoaliční smlouva,měl ukázat svaly,Hermana vyrazit z vlády pro ztrátu důvěry.Lidovci by skuhrali o porušení smlouvy,ale z koalice by určitě neodešli.
    • A proč by měl odstupovat Herman? Proto, že si "dovolil" setkat s Dalajlámou, který hlásá nadčasové morální hodnoty a představitelem nadčasové tibetské kultury a civilizace, kterou komunistický Číňan ničí. Naproti tomu to ožralé strašidlo z hradu raději chlastalo a hulilo na zámku v Lánech, místo aby šel uctít 17.Listopad. Ale co chtít od "bývalého" komunisty a konfidenta StB.
      • A co takhle se odstěhovat do toho vysněného Tibetu.Burane, protože jen buran může prznit hlavu státu-není za své chování odpovědný.
        • A co kdybys Romku do toho Tibetu všem těm "buranům" prošlapal cestu a šel jako první?
      • vydržme to Herman po dalších volbách dostane boty stejně *1* *1*
  • cikánomila nahradí jiný no
  • Když tady čtu ty názory tak si uvědomuji,že jsem žil na Václ.náměstí,kde se vždy vše odehrávalo.Tak jsem poznal kulisáka v ABC ,Wericha apod.Prožil jsem tam rok 1968,1969.Dubčeka co podepsal pendrekový zákon.Novotného ,Husáka apod.Prognostický ústav rudých rebelů?A také neslavný rok 1989,kdy lež střídala lež a výsledek je jasný.Připomíná mi to studium práv přes víkend v Plzni.
    • ... tvůj primitivní pravopis nečtu, obsah tvých výblitků určitě není o nic lepší, trapáku :)))
      • na slovensko , co ty tady ty vlastne pohledavas ? Uchylna zruda na uteku ??
      • Tak ho nečti, ty hovnožroute a zales raději do připochcaných kalhotek Simony a začmuchej a můžeš si i líznout, ty dobytku.
        • 70 lete baby ? To by byl rudolfek v sedmem nebi. Vsichni si tady muzete precist co je to za pripad . Na vic nez urazet / dnes uz ne anonymne , ale to on jeste nechape , brzy pochopi / , proste ten chudak nema.
        • hrebenar mel zase jako obvykle spatny den. On vlastne ani jine nezna. Jedina moznost kde si muze neco dovolit je tady , jinde by ho zase zblili jako cobola.
  • Multikulturní fanatik Dienstbier je nebezpečný merkelovský kolaborant.
  • A kde máte Zemana ?
    Vy chytřáci co sem píšete
  • A co státní škůdce Herman Sobotko ? *11*
    • Proč Herman setrvává ve vládě, s jejímž stanoviskem k dalajlámovi nesouhlasí ?
  • Myslim, ze mel hlavne vyhodit sam sebe a to hned po Dienstbierovi...
    • Kam kráčí ČSSD? No přece za udržením Sobotkova koryta. Ostatní stranu a jejího předsedu nezájímé. Sobotka trpí sobecidou a přehlíží názory ostatních členů ČSSD.
    • Hašku, že si říkáš Já koloběžka.1 je opravdu ujeté... *3*
      • Pouze koloběžka 1. :-)))
  • Oranžová po volbách nebude již u moci to je každému snad jasné. Premiér jako Sobotka skončí. Jedenáct měsíců do voleb mohl tyto dva tam nechat protože i on to má spočítané nijak si nepomohl. Řekl bych, že opak je pravdou, ubere mu to voliče, vyhodit dva ministry jenom aby on si zachránil kůži, je to primitiv.
    • Blbější na tom je, že to bude Babiš... a to je jinej kosínek.. on nekradne, on len čerpá.... do úplného vyčerpání... ale nás všech.. krásně je vidět, jak se chová k půdě prostřednictvím svých firem...tak se bude chovat k nám propstřednctvím své firmy, Česká republika a.s, která jbrzy bude dceřinou společnopstí Agrofertu, kde jediným vlastníkem akcií a i nás je sám velký Andrej.. *13*
      • Máš pravdu. Zrovna v pondělí jsem se dozvěděl od známého jak Jihočeská madeta její šéf zrušil smlouvy na dodávku mléka od menších dodavetlů co mají do 100 ks. dobytka. Je jich více jak 70 zemědělců. Jednoduché počty 70 x 70 = 4 900 ks. zvířat. Babiš dostává dotace v miliardách a mastí si kapsu. Zemědělci dopadnou tak, že skrachují a těm nikdo nepomůže. Jurečka je ten co by měl jít taky od válu pro neschopnost. Nedivím se, že Babiše na Slovensku nechtějí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit