Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže rusko marní střelami s plochou dráhou letu, kterých má prý nedostatek na civilní cíle jako paneláky atd., kde vždy zraní pár lidí (nebo nedej bože někdo umře), když z historie víme, že i mnohem ničivější kobercové bombardování civilních cílů nepřimělo země ke kapitulaci? Zvláštní strategie. Docela by mě zajímalo na co ty rakety mají letět a kde se ty objekty nachází....

  • Tady je zase "rudo" od obdivovatelů Putlera.

    • V neděli kolem poledne přijali policisté na linku 158 oznámení od
      personálu Psychiatrické nemocnice Jihlavě, že se nevrátil z povolené
      vycházky po areálu šestatřicetiletý muž, který je v
      tomto zdravotnickém zařízení hospitalizovaný. Muž trpí bludy a bez léků by mohl být nebezpečný.

    • Ty raději zalez, bonzaku!

    • josef.chmela

      Nevím kdo to je ten tvůj putler ale já jsem proti válkám, proti zbrojení, proti pokrytectví EU, proti kupování předraženého plynu a ropy, proti provokování jiného státu a proti nesmyslnému a agresivnímu rozšiřování paktu NATO.

      Nemohu za to, že ty jsi váleční štváč a militantní buřič. Proto jsi tu, se svými stálese  opakujícími nesmyslnými názory, osamocen a k smíchu.

      • on si notuje na foru 24

    • Jasně! A co jako? Kdo nám dával plyn a ropu za slušnou cenu? Kdo nedělal v dodávkách žádné obstrukce? Na koho se dalo spolehnout? To máme jako velebit tu kyjevskou vtěrku do EU? Která nás zahlcuje kontaminovaným obilím a kuřatama se salmonelou? Vynucuje si jízdy jejich kamionů po EU? Bez dodržování běžných zásad kamionové dopravy?A ještě přidrzle vyhryzuje? Když se někdo ohradí? Možná jim to tak funguje tam ve stepi. Ale tady v unii s takovou neprorazí!

      • SE divíš takhle jednali fašisti  nějaká podezřelá shoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit