Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ratnik 3 - to je fakt vysoká level pro všechny. To už je jako z jiné planety !
  • No jestli to bude ta samá situace jako s pseudotankem armata tak se opět společně zasmějeme *15* *15* *15* *15* *15*
    • Ty jsi fakt odborník jako noha, ale dřevěná. Armata je lepší než T90, který prokázal odolnost proti raketám v Sýrii. Ale to ty nepochopíš. Údajně si tam testovali také Armatu a uspěla.
  • ObcanHavel
    to jsou ale kluci rudí šikovní, nicméně doufám, že nás s těmi novými puškami neplánují v nejbližší době opět zase osvobozovat
    • bezregistrace
      se bát nemusíš kde prázdno tam není co osvobodit ... tak že dál užívej tu svou makůvku co by rumbakouli
    • Doufejme, že je o to jednou nebudeme sami prosit.
  • Proč nějakou pušku a zabíjet lidi po jednom, to rovnou odpalte atomovky zamořte celou planetu a bude konečně klid. Propagovat násilí a zbraně, které nejsou k ničemu dovede pouze primitivní barbar. Co třeba napsat o tom kolik se urodilo obilí, kolik sedlák sklidil brambor, jak se lidé mají rádi a o kolik chudáků je na světě méně a že konečně na světě není oblast kde by byl hlad. Kolik lidí by se najedlo za jednu blbou pušku nebo za jedno Ruské Súčko.
    • To by si ovšem člověk s "atomovkou" (atd.) podřezal větev pod vlastní prdelí. Nemám pochyb o gaunerství člověka, ale stále fungují lidské pudy - a jeden z nesilnějších je pud zachování (zejména vlastního !) života ...
    • Podle tvé logiky jsou tedy USA 30x větší barbaři než Rusové protože dávají na zbrojení 30x více než Rusko. S tím mohu jen souhlasit. Jinak se nech se vycpat, ty zamrzlý antikomunisto!!!!!
      • Ruští chudáci to mají určitě i 30 x menší platy, to mi je vážně upřímně líto. Rus má 3 dolary na hodinu a Američan 30 US. To budou i v Rusku levnější brambory.
        • Když to nevíš, tak já ti to povím. Samozřejmě, že v Rusku jsou levnější brambory než v USA. Ale to ty, se svým IQ houpacího koně a logikou gumy od trenek, stejně nepochopíš.
          • To mi nemusíš říkat, že moje IQI je na úrovni houpacího koně, to už vím dávno nic nového pod sluncem. Určitě ti to udělalo radost.
            Rus má k jídlu akorát ty brambory, ale Američan má k těm bramborám hamburger a v tom je rozdíl. Moje logická guma je zaplať pán bůh velice dobrá, uklidním tě, trenky drží dobře.
            Máš pravdu nic jsem nepochopil, ale tur přežvykovací, lépe ještě vykastrovaný ti sluší.
  • Krásný dárek statečné ruské armádě! Ruští pracující se ale nenechají zahanbit a ještě usilovněji budou pracovat pro další rozkvět své krásné vlasti a blaho veškerého lidu! Tím důrazně přispějí světovému míru a nastaví pevnou hráz krvavým hrdlořezům z Pentagonu.
    • Poud by Rusáci (raději) dali tolik úsilí i do jiných věcí, ta strčí "do kapsy" Japonce, Švýcary a všchny kolem ...
      • Myslite do sve kapsy?
  • Z celého článku jsme se dozvěděli tak akorát to, že autor si plete útočnou pušku se samopalem.
    • Ano, to je pravda ! Jen další autor - znalec (asi nevoják ?) ... *3*
  • Velmi pěkné!
    A co dostane zaostalý americký vojáček, leda tak hnusný hamburger z 3D tiskárny z chemických náhražek*1* *1* *1* *1*
    • Pořád lepší hamburger než zbraň na zabíjení. Vyrobit střelnou zbraň a jít sní zabíjet dovede jenom blbec.
      • Proto vyrábí USA stále novější a ničivější zbraně!!!!
    • Americký vojáček dostane tak leda okopírovaný ruský samopal z Číny. Ale, abychom byli objektivní, americké zbraně zachránily SSSR od porážky v letech 1941-45.
      • Nepochybně víte "velké kulové" např. o systému TALOS (US Army), co !?
      • Ty jsi maximálně demagog. Je pouze spekulací se domnívat, že americká pomoc byla tak zásadní. Začala koncem roku 1941 a to už Rusové Němce zastavili u Moskvy a začali s protiofenzívou. A mimo jiné. Oni ti američani si za tu nezištnou pomoc nechali pořádně zaplatit. Ještě dnes Rusko splácí tuto pomoc.
        • No, ta tzv. zanedbatelná americká pomoc zahrnovala např. 75% vojenské dopravní techniky (džípy, nákladní vozy atd.). Aby "ruský vojáček" nemusel mašírovat až do Berlína pěšky po svých ! Nakonec, rozsah americké pomoci si může každý (pokud samozřejmě chce !) najít, je to veřeně publikováno. Proč ? No jednoduše, protože Rusáci se po válce "pochlubili", co všechno musí těm kapitalistům-imperialistům z USA zaplatit ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit