Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "... trpí duševní chorobou, nic nezapírala a během soudu kvůli obvinění z 11 vražd se přiznala...."  jak se píše v článku...

  Tím je snad řečeno vše - ostatní bláboly v diskusi jsou ke studiu zkušeného psychiatra, do jehož péče ona skoro osmdesátiletá stařena patří! 

  Tipuji, že u ní lze diagnostikovat při seriosním psychiatrickém vyšetření - kromě senilní demence (česky "stařecké zhloupnutí") - významný podíl sociopathie, u Rusů velmi časté! 

  Do kriminálu rozhodně nepatří, i když ruské psychiatrické léčebny (a špitály vůbec) jsou kapitola sama pro sebe

 • Skinheads
  Imigranti, oblíbená taktika KGB/FSB

  K tomuto účelu KGB na Západě financovala mnohé emigrantské organizace, kterým poté za tvrdou měnu prodávala vlastní občany pracující pro ruské tajné služby, ale stejně tak rumunská vláda dostávala od KGB zaplaceno v dolarech za každého Rumuna vystěhovalého do NSR – celkem, podle ex německého velvyslance v Bukurešti, rumunská vláda během let šedesátých až osmdesátých prodala 200.000 Volksdeutsche, etnických Němců žijících v Rumunsku, z nichž polovina byla vyškolenými KGB agenty, a zbytek měl popularizovat socialistický stát blahobytu.

  Když počátkem 70.let NSR otevřela hranice pro jugoslávské uprchlíky, které jako levnou pracovní sílu potřebovalo německé hospodářství ( celkem jich přijelo přes milión), KGB se opět na imigrantech přiživila, a znovu od poloviny 70.let, když NSR začala jako levnou pracovní sílu dovážet i Turky.
  KGB opět zaúkolovala rumunskou tajnou službu, aby KGB agenty vysílala z řad Rumunů tureckého původu ( rumunská turecká menšina) budˇ přímo z Rumunska či přes TR.
  • Článek je o občance Ruska, jménem Tamara Samsonovová, původem z Petrohradu...

   Někdo vidí imigranty všude, to je fakt. O něčem to svědčí

   • článek je o Židovce z Pertohradu.

    • Váš postřeh vypovídá o tom, jak máte v krvi to německé zlo - a toužíte po praktikování euthanasie duševně nemocných, po zřizování a provozování koncentračních táborů, po krádeží majetku těch, co se hlásí k židovství...

     Váš guru Schicklgruber tím také trpěl...

     • Vy máte něco proti Židům? Když píšu Židovka,tak to znamená Židovka,nic víc.Opisovat to tak jak to děláte Vy- jako občanku Ruska z Petrohradu atd.,znamená,že Vám na tom cosi vadí.Asi nemáte Židy rád.Zkuste svůj předsudek překonat.

      • Typoicky bolševická logika - ti také převraceli všechny výroky tak, aby ladily jejich sluchu!

       • Reakce na příspěvek:

        musí to být pro Vás těžké mít tolik předsudků ,ale je dobré,že se k nim umíte přiznat a přeju Vám abyste je dokázal překonat.

        • Reakce na příspěvek:

         I ty šibale...

         Kdybys mi to nenapsal, tak bych to nevěděl...

         • Reakce na příspěvek:

          a co myslíš,jak to mají Židi s lidským masem-je košer?


          • Reakce na příspěvek:

           Jste antisemita non plus ultra - šíříte tu naprosté nesmysly...

           • Reakce na příspěvek:

            Už pan president Státu Israel, pan Šimon PERES (zemřel v noci z 27. na 28. IX. 2016 ve věku 93 let) jehož životní příběh je se Státem Israel neodmyslitelně spjat, stejně jako se službou tomuto státu, hleděl ve svém konání kupředu -  navzdory všem nesnázím, jimiž Stát Israel - a nakonec i on sám - procházeli, zůstával ve vztahu k podobným antisemitům velkým optimistou a nás k optimismu ta é stále
            podněcoval slovy: 

            „Israel je důkazem, že se nemožné může stát - a stalo - možným.“

            ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

            A nějací "thraxxové" na tom nic nezmění , i kdyby se ....

            • Reakce na příspěvek:

             A to sis nevšiml,že jsem stát Izrael vždy podporoval? .........nějak se ti to plete,navíc tady neřešíme Perese,ale Babu Jagu.


             • Reakce na příspěvek:

              Hloupý příspěvek o "košer" tomu nenasvědčuje...

              Ještě tak vědět, co to "košer" vlastně znamená...

              • Reakce na příspěvek:

               Milej hochu,já jsem Čech v Čechách a tady mluvíme česky,ne po vašem.Chováš se jak potrefená husa.

               • Reakce na příspěvek:

                A "lidské maso" ve Vašem příspěvku je co...?

                Pan president Masaryk rozbor toho nesmyslu ve své obhajobě Leopolda Hilsnera během soudního procesu, týkajícího se vraždy Anežky Hrůzové, významně zasáhl právě svým rozborem nesmyslnosti  rituální vraždy přisuzované Židům, včetně požívání lidské krve v macesech - nikoli Vámi presentovaného lidského masa - naší komunitou!  

                Ostatně - nesmyslnost tvrzení soudu odhalil i Jan Hrůza - Anežčin bratr - na smrtelném loži v roce 1943 se přiznal k vraždě své sestry - Anežka totiž žádala vyplacení věna na chystanou svatbu...

                • Reakce na příspěvek:

                 Ostatně - v celém článku není ani zmínka o národnosti, či náboženském vyznání, té občanky Ruska z Petrohradu....

                 To Vaše "židobijectví" je v této souvislosti opravdu chucpe!

                 Dolfi by z Vás měl radost...

                 • Reakce na příspěvek:

                  ať se komu líbí co se mu líbí,mně se líbí pečivo z máslového těsta a oni ať si klidně jeděj co jim chutná Janák,ale ať jich při tom nikdo nevidí ,byly by řeči a zase by se musel najít nějaký trouba kterej jich z toho bude vysekávat.

 • Pan Putin je světový lídr, vivat Putin!!!
  • ...světlý litr,vývar Putin ...

  • Skutečně?

   I vy šibalko - ale v kultivované společnosti se píše píše častěji "vivant ...", nikoli "vivat ..." 

   Asi nevíte, že agentu KGB Putinovi  přát dlouhý život, případně řvát "ať žije...",  je projev duševní pochablosti!

   Ale stejně - co má Putin společného s Tamarou Samsonovovou, původem z Petrohradu, kromě toho, že se v tomto městě také narodil?

   • no přece vraždy ,ty je spojují,Putina i prostou ženu z lidu (i když to zrovna Ruska není).Ta však už skončila,ale Putin ,ten jich ještě zamorduje!

 • Hezké příspěvky to mají nepřátelé radost. Nedivím se, že v Rusku nemají co jíst když soudruh Putin (KGB). Potraviny nedá ani chudým poddaným. Holt vrchnost je vrchnost. Taky jednou i na vrchnost padne boží ruka.
 • Směs rudých šašků a kejhání potrefených hus

  Občas si přečtu diskuse pod svými články a tak se směji, až mně hrozí protržení bránice. Člověk se dozví takové věci, že se až nestačí divit. Ale na druhé straně jsme rád, že přivádím rudokožce nepříčetnosti, a to je dobře.

  Hodně mně pobavil nějaký soudruh kaktusák, který vážně míní, že Škoda nemusela dělat kvalitní auta, protože je vyráběla pro domácí trh. Takže pozor, obyvatelům Československa stačily zastaralé vraky. Paráda, fakt geniální myšlenka. Úžasný je také jistý viet, který tvrdí, že Volkswagen je národní podnik, Panebože, co je to za debila. To není normální člověk, protože takový nesmysl, nikdo normální říct nemůže. Ještě by mohl dodat, že tu firmu řídí závodní výbor komunistické strany Německa a bude vymalováno. Pak už pro něj pošlu docenta Chocholouška.

  Další takový borec je nějaký Hamral či Pamral či jak se jmenuje. To, že někdo je v současné době členem KSČM, značí, že je buď duševně nemocný anebo je to darebák. Komunistická strana to není o názoru, to je o zločinu, zločinecké organizaci a duševní úchylce.
 • Na fotce je matka soudruha pitomce Semjona Hemeroidoviče Blbečkina, místního blba. To snad každý čtenář poznal. Jupíííííí
  • přéééééésně,jupííííí *14*
 • Na fotce je matka soudruha fašisty Putina. To snad každý čtenář poznal.
 • To je sympatická babička, jako moje maminka. *14*
 • a pak že sankce nefungují,už se začínaj požírat *15*
 • A kde byl Ivan, když baba Jaga vraždila?!
  To považuji za zásadní otázku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit