Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde a jak to ten Rasmusen vidí, já nevidím NIC, asi má lepší a chytřejší oči. Slyšela jsem,že Západ a USA dodávají zbraně Ukrajinské "vládě". Je to pravda? nebo mám i uši špatné.
  • Ukrajinu bude čekat krutá občanská válka.Po odporažení všech protiruských lumpů na Ukrajině,se bude Ukrajina po částech vžebrávat pod ochraná křídla surovinově bohatého Ruska,jako jednotlivé gubernie.Zbídačené Česko bude čekat krutá občanská válka také.Pak se bude uspořádávat "Poslednéí leč" na všechny lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci a dotlačili Česko do státního bankrotu.To se chudáci kati pořádně zapotí.
  • Je zde několik otázek, proč ruské kamiony jedou polprázdné... co, nebo koho povezou zpět do Ruska?
  • I na Putlera se vaří voda... *12* *16*
  • H o v n o o tom víš b u z e r a n t e. *16*
  • Vyber si, Ty hňupe! Ndevíé co povídáš!
  • Pusinko, zkurvená mrcho bolševická! Sklapni, nebo skončíš jako Btrežněv rypákem v zemi!
  • museli to sebrat rychle a zkoiuší, zda to majdanšní pološílení hladem nerozkradou - týl je v nedohlednu *1* *1* *1* *1*
  • není obtížné mezi slepými být králem
  • je opravdu úsměvné, když parta protiruských demagogů, kteří nevědí o histoirii ani tolik, co wikipedie ( a ta rtoho moc neví) jiným radí, aby se vzdělávali. tak je mluvte dál, ať je čemu se zasmát
  • já osobně lituji všechny židy, kteří zemřeli, i když se třeba vůbec židy necítili, ale Němci, Čechy, Poláky..., samozřejmě, ale omezit oběti této války a průmyslového vybíjení lidí jen na zabíjení židů je prostě lež,

    Co se dělo se sovětskými zajatci? to bylo stejné, co dělali Jugoslávcům, Polákům?

    První šli němeční blázni, invalidé komunisti... Solženicyna jsem samozřejmě četla a mujsím říci - potvrzuje krutostm nehostinné podmínky ale nikoliv průmysl smrti, tedy zlé vězení, ale vězení, ne jatka.

    Já bych křesťanství a jeho vraždy viděla mnohem hůře. třeba říše Inků byla zničena v podstatě v řádu měsíců a statisíce lidí vybity, a tak dále a tak podobně.

    Kolektivizace zemědělství a vidíme to i u nás, byla jedinou cestou jak vyrobit dost potravin s pomocí průmyslu, strojů a byla v pořádku jako myšlenka, i když její provádění bylo někdy špatně, V Rusku pak neproběhla kolektivizace jak ji známe zde už proto, že v Rusku bylo hodně půdy v tzv, vlastnictví obce, tedy staré kolektivní vlastnictví půdy bylo jako skutečnistm, jen hospodažení na ní kolektivní nebylo.
  • vím, že vy dáváte přednost pangermanismu či zbožnění USA - to je ale rovněž populismus. Populismus nemusí zdalek být v rozporu s pravdou ale je v souladu se zdravým rozumem
  • Krym si vzali zpět proto, že v opačném případě by na něm měli americkou základnu , postupovali navíc v souladu s míněním občanů svobodné republiky Krym
  • ano, tohle se dá předpokládat
  • aha, ale čtu-li vaše příspěvky, musí to slovo mít ještě jiný význam a to právě blbec
  • a proč tam nehrne pomoc jiná imperiální mocnost? tedy myslím potravinovou pomoc?
  • Ale o 350 km dále ve vnitrozemí náhodou a to čirou natočili odkrytý Buk na kamiónu a ani se nenamáhali vyretušovat billboard.
  • No jo, ale co s tím? S manšaftem ve vedení Evropy to nevyhrajeme.
  • Ono to může být také tím, že ta auta cestou Rusáci vykradli, anebo řidiči náklad rozprodali. Puňťa odmítl dodávky potravin z civilizovaného světa a Rusáci budou hladovět. *2*
  • "K dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky" (V, I. Uljanov)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit