Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no lepší když budou spolupracovat než kdyby se řezali pak by jim zdejší bojovní hlupáčci museli dělat na polích Evropy stafáž
  • A co to má společného s kosmickou stanicí. Jsi jen ubohý hlupák.
  • říká ti něco typicky americké slovo lunochod? *3* *3* *3* *3*
  • o víš že ne
  • nevím, jak ty, zlodji, ale já klikám vážně docela málo... problém je v tom, že si vy, rusofobové neumítě připustit, že je hodně lidí s jiným názorem
  • buďme realističtí, Rusko ji postaví, vybaví, Američané zaplatí a spolu s Rusy budou využívat *3*
  • už vím proč Lenin řekl: "Učit se, učit se, učit se", protože znal tvýho blbýho dědka. *12*
  • Já stíhám i 150 komentářů. Snad budou prémie. *14*
  • já to stíhám bez problémů. V kerém patře sedíš, poradím ti jak na to
  • Ráno si se holedbal, jak naučíš všechny naklikávat, ale skutek utek, s 5 klikama jdi, víš kam, primitive. *12*
  • Musím každý den napsat minimálně 135 proruských propagandistických komentářů, protože 45 000 rublů je u nás nadprůměrný plat a všechno je velice drahé.
  • Nelítá na svých strojích? A např. ta dvě vozítka na Mars dopravili Ameryčanům Rusi? Osobní dopravu přenechala NASA soukromníkům a věnuje se úplně jiným, robotickým, misím.
  • tak proč USA nelítá na svejch strojích?
  • Číňani budou na Měsíci dřív než Rusi.
  • A co protiruské sankce ? Že by pro USA neplatily? Pokud by na tomto programu spolupracoval s Ruskem jakýkoli stát EU, to by bylo z Ameriky řevu.
  • Lžeš jak starej ostřílenej komunista. Skoro celou ISS dopravily na orbit americké raketoplány, do Sojuzu se mimo lidí nic nevejde. Navíc, ISS Američany vůbec neinteresuje; jakási setrvačnost a investované peníze jsou důvodem, že se té akce ještě zúčastňují.
  • NASA prozkoumala Měsíc před padesáti lety; teď zkoumá Mars a dál...
  • NASA může do kosmu jen v případě, že si stopne Ruskou raketu... ISS z větší části postavili Rusové, kteří jako jediní už několik let stanici zásobují a opravují. Po odpojení ruské části stanice budou mít Ami velký problém. O vesmírném programu EU není třeba psát, protože ten je pouze na papíře *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit