Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že po dnešním projevu D. Trumpa v Polsku se teplení konat nebude. *15*
    • cituj teplomete
  • "pokusí vlísat svému americkému protějšku do přízně", to jsou mi výrazy, to může napsat jen český "inteligentní" novinář. Ten Zeman má s tou jejich "inteligencí" pravdu.
    • No zrovna Emana bych nepřipomínal, dopis který napsal Donaldu Trumpovi po jeho zvolení by si zasloužil vizitku totálního patolízalství posledního lokaje.
      • a komu teda patolízá rusům? číňanům? američanům?
        si v tom udělej pořádek.
        komu bys raději?
        Merkelové? Macronovi? *1* *1* *1*
  • Který homosexuál tam narafičil tu fotku?
    • Forejt s Ovčáčkem, zřejmě opět frčej na perníku
      • ale to je i na tebe dost teplé *1*
  • Trump odvahu. Jednou už ho zlomili v Sýrii tak uvidíme co bude dál. My jsme tady relativně v klidu v závětří protektorátu "česko" ale Trump je přímo uprostřed hnízda zmijí. Myslím že většina z nás si nedokáže představit jakému drtivému tlaku musí odolávat. Na druhou stranu, nikdo ho nenutil stát se prezidentem. věděl do čeho jde.....
  • Včerejší poslech čro mě docela vyrazil dech.Myslel jsem že američané mají svobodnou mysl.V jižanských státech jsou postupně ničeny památníky a sochy na upomínku padlích za konfederaci.
    Ničení soch jsem bral jako českou úchylku, ale spletl jsem se.
    • víme soudruhu BTW, poslouchal jsi zase sputnik *15*
      • KIMCID
        jasně sputnik BTW

        http://www.msn.com/en-us/news/us/florida-city-to-rename-streets-honoring-confederate-generals/ar-BBDKIVE?li=BBnbfcL&ocid=SK216DHP
      • Čro plus
  • Putinse bude snažit vlísat? nezbláznili jste se?Putin naopak jedná s každým jako rovný s rovným je si vědom své mimořádné odpovědnosti za to, aby udržel americké válečníky na uzdě. To n něm a na Rusku vadí nejvíc.
    • Putin je stejný záprdek jako byl Hitler. Jenomže Hitler měl za sebou vědecky, technicky a průmyslově velmi vyspělou zemi, kdežto Putin má za sebou zaostal stepní říši, která má jenom zbraně z nakradených materiálů a ohrožuje s nimi civilizovaný svět.
  • No měla by.Od toho takové schůzky jsou.
    • Minusy bez názorů?
  • velký státník Vladimír Putin a americká loutka kačer Donald
    • velký státník se vyznačuje tím, že jeho zem a lid se má dobře, v rusku 80 % národa nemá co žrát a podívej se na USA, z Ruska ročně utíká kolem 250 000 lidí a to převážně do USA, čím to je ???
      • Dobře si ty bláboly cucáš z prstu, klobouk dolů!
      • utíkají před ukrofašistickými banderovci který se nasomrovali do Ruska





        PCHE !!!
        • to dá přeci rozum retardovaný bolševiku, máš recht *3*
    • juro, půl roku před volbami amerického prezidenta jsi tu hýkal ve prospěch Trumpa jak nadržený osel, jaktože teď ta změna ?
      • nikdy jsem nevěřil, že tramp bude dobrý prezident, jenom jsem volil menší zlo a nechtěl tu krvavou zrůdu kliftonovou, nikdy jsem si nedělal iluze o amerických politicích, jsou to všechno zrůdy
  • Škoda, že se té schůzky nezúčastní ta naše hradní troska Ovar, nikdo ho nepozval, ani se nedivím, Putin a Trump jsou abstinenti.
    • Ten Trump mě naštval, tak Zeman se mu lísal do přízně, pořád ho vychvaloval a on ho ani nepozve na schůzku, a Zeman o to tak stojí! Moc bych mu to přála, snad zalobuje Ivana, otázkou je, zda by raději Trump neměl přijet do Prahy, Zeman už cestu do USA ztěží vydrží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit