Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no vidíš tečko kozomrde,ty máš seznam nicků a na které jméno se zakutálí kozí bobek,tak ten den jej používáš *15* jsi se zase proflák jak profláknutá plína Tragédberga von SS *15*
  • tebe tak osahávat klackem po hrbu *15*
  • Pro-Komunistický chuj: Tebe bych chtel mit v kalhotach.........Takovyho chuja by mi kazdej zavidel........
    Už tvůj praděd byl chuj, děda chuj a ty jen pokračuješ v rodový tradici :-)))))
  • Putin se několikrát pokusil mě osahávat. Je to teplouš, fuj.
  • To ty se pochlub, kdy jsi naposled pokousal ošetřovatele?
  • Jak to chceš vysvětlit, že Tečka Čapisral (Honza, Ema, Ota, Uklizečka z Kremlu, Kája, hnijící Lenin, Adam Sekera, Lojza 3, Gusta, předseda Filip, Hynek, Fidel, Albert, Taras K., Florián, Ota, to jsou všechno tvoje nicky, které jsi ve svojí genialitě vymyslel), jak to že je Tečka komunista, když všechny ty příspěvky jsou až epilepticky pravicové?
  • s komunisty je potřeba zatočit a to maximálně tvrdě!
  • Ten rudej chudák si snad zapisuje do deníčku nicky zdejších debatérů. Jejejej...
  • Úplnej Herlock Sholmes, soudruhu Tečko. Máš můj obdiv, u StB by jsi se vskutku velice dobře uplatnil.
  • Napiš taky něco o sobě, soudruhu Tečko, zloději nicků.
  • Co komunista, to blb. Jakýsi soudruh Čapisral to tady dnes stále dokazuje. Je ale velmi pravděpodobné, že je to legendami opředený soudruh Tečka s dalším nickem. Oh, jak tomu to pálí!
  • Brzy už skončíš v blázinci natrvalo.
  • Zoufalý Čapisrale, pořád se pokoušíš zahladit svoji identitu?
  • Tak už víme, kdo tady krade nicky. Je to komunista soudruh Tečka, zoufalec nad zoufalce, neboť ho předseda uličního výboru KSČM v Kotěhůlkách zbavil funkce pokladníka. Chudák...
  • Sudruhy, kdysi sem robil u pohranični straže. A mužu vám říct, že bylo strašně těžke uhlídat ty hranice. Sudruhy, to byste nevěřili, kolik lidi ze zapadu chtělo k nám, do sozialismu!To byly desetitice, možna statisice! A od nas na zapad nikdo sudruhy, ani jeden! Řikam vám pravu, tak jako všici komunisti! Čest!
  • Jsi génius na vymýšlení nicků. Ale jinak je to slabota.
  • Aha, zoufalý bolševik soudruh Tečka už krade nicky. U takových zoufalců docela normální, řekl by psychiatr.
  • Jak dokážeš nasázet tři minusy najednou?
  • To bys se svým bolševickým mozkem nepochopil, Tečko.
  • Poznal jsem tě Tečko Čapisrale.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit