Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .... citace.... Rusko bude desetiletí hrozbou pro Evropu, řekl Lipavský německému Tagesspiegelu  ... já doufám, že ty svazácká, pirátská .. vypatlaná hlavo  ... budeš hrozbou pro ČR .. už jen v řádu dnů, max. týdnů :-(!!
  • Doporučuji jeho slova vytesat do kamene, aby se mohli lidé i za 100 let smát těm jeho pubertálním nesmyslům. Až dostane rozum, tak si opravdu popláče.

    • mun.go

      Škoda práce i materiálu ...

  • no Lipavskej vysvětlovat že Rusko je jedinou hrozbou v zemi která nemá daleko do francouzského scénáře je poučné , ale uprchlická krize nám začíná přerůstat ve všech zemí na občanskou válku- tak bych koukal i na něco jiného .Evidentně je něco špatně a mění se to rychleji než se čekalo . Rusko bude svět potřebovat , neb Čína ve spojení s nerostným bohatstvím Sibiře a nastartovaná americkým globálním bankovním systémem je daleko horší nebezpečí , pokud teda už nedošlo k rozdělení světa Jalta 2.0 . Jak se jmenovala ta Čínanka ve Wuchanu spolu s tím Angličanem co makali za penízky z USA ? Sakra něco je špatně , ale tupoduchý věřící stojí za houby at věří jediné pravdě za komunistů nebo kapitalistů , dnešní demokracii se přece neodporuje jedinému správnému názoru alá Google a spol.😎

  • Tady je zase rudých "mouder" 🤮.

    • Až poté co jste sem přispěl svým zvratkem.

    • Tak přidejte vaše "signálová" moudra.

  • josef.chmela

    Já doufám. že tento plantala a nedouk bude hrozbou pro ČR už jen 2 roky.

  • Je to bezmozek. Zeman ho vůbec neměl do vlády pouštět. Blbce.

  • Obávám se Lipánek trochu nemluví pravdu,nejen EU a ČR poněkud hloupnou,což je často vidět na nemálo politicích a dalších veřejných činitelích a proto ne Rusko,ale vlastní bl**bo*st jsou do budoucna hrozbou pro celý svět.

  • EU se má rozpadnout a nevím, co by si Rusko na EU vzalo. .. takže charaší Lipavskému. Aspen institut způsobil, že je co krok to nápad.

    A toto není nebezpečí pro budulínka?: Světové ekonomické fórum Klause Schwaba navrhuje
    automatizovat cenzuru „nenávistných projevů“ a „dezinformací“ pomocí
    umělé inteligence krmené „odborníky na danou problematiku“:

    Je to
    jen další den v práci v neúnavné misi Světového ekonomického fóra
    hackovat lidského ducha a eliminovat svobodnou vůli prostřednictvím
    korporátně sponzorovaného nátlaku…

  • Nedaří se mně najít, zda má děti. Pokud ne, tak se vůbec nedivím jeho prohlášením. Stejně jako dalším bezdětným - Černochové a Adamové Pekarové. Takoví lidé by neměli mít povolen vstup do vrcholné politiky. Proč? Prostě proto, že když děti máte, začnete přemýšlet úplně jinak. Máte obavy o jejich bezpečnost a stanete se mnohem zodpovědnějšími, než když jste děti neměli.

    • to platí ad univerzum od prezidenta až po posledního metaře , je neskutečné jak jediný správný nekonečný růst vyprodukoval generaci asociální bytím bez ohledu na budoucnost , to je nejen o Pekarové a Lipavském ale i o "užívání"si života bez dětí a jeho propagaci ve společnosti .Život bez potomků , konečná at chcete nebo ne , mražená vejce manažerky od Billa Gatese je jen paranoickou skutečností 3 D debili.ty postavené nad normální život .😎

    • Merkela a Macron taky bez dětí,ale třeba Kateřina Jacques a Myrka Němcová děti mají a jedna horší než druhá.

      • Tak samozřejmě že z blbce neudělají děti chytrého člověka.

  • "označuje Rusko pro dohlednou dobu za největší hrozbu pro mír a bezpečnost v euroatlantickém prostoru"

    Já jsem přesvědčen, že Rusko to vidí přesně naopak a jako největší hrozbu vidí NATO a politiky typu Lipavského, Černochové, Rakušana apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit