Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Hmm
    Něco jsem o tom četl, ale jak se říká je to podání z druhé ruky. Vlastní zkušenost s tím zatím nemám, takže je zbytečné o tom polemizovat.
    Spíš mne mrzí, že jsi asi nepochopil, co jsem tím chtěl naznačit.
    • Josefe, vím velmi dobře co jsi měl na mysli. Ale vytrhl jsem tu větu z kontextu, protože se mi líbila a reagoval na ni. *4*
  • Je zajimave,jak komunisticky odpad zvířectva nemohl prijit Pruzinskemu po jeho ''pravicove'' amnestii na jmeno.Ovsem,jakmile se proflaklo,ze dotycny pablb zadal 3x o vstup do KSC,a ze obdivuje sovetsky komunismus a rusky fasismus,tak mistni komunisticka sebranka a luza pomalu svého idola zboznuje...DOBYTKOVE!!! *12* *12* *12* *12*
    • Jsi hlupák, protože nikdo Klausovi jeho rozkradení státu zde neodpustil a má sedět, ale u nás to nehrozí, mafiánská justice to nikdy nedopustí a to je chybou, ovšem nic to nemění na skutečnosti, že co se týče Ukrajinské krize, tak říká pravdu a všichni tu pravdu si ověřují i z jiných zdrojů , dokonce i ze zdrojů z USA.
    • Komunistický bastard a bolševický kolaborant Václav Klaus se vydával za pravicového politika!
      Je to člověk beze cti!
  • Hoši hoši, diskutujete o tématech o kterých si myslíte, že víte vše, ale nevíte nic. Vaše názory jsou tak akorát pro první obecnou - mnohdy jen na besídku zvláštní školy.
    • To radí rudý blb, typu Vasil Biľak!
    • Heleee, kooodl, kup si rudl!! Na nem si jed do Nemecka a uz se ti nebudou smat decka!! *1*
  • Fašismus je v Kyjevě, ale to takový vůůůl HERMANE jako ty nemůže vědět. *15*
    • Tečka je placený za to, aby zasíral diskuze.
  • Lavrov si může dovolit více, než Zaorálek i Obama, protože reprezentuje dosud svobodnou, nezlomenou zemí.Dokonce může prohlásit, že císař je nahý.Existují organizace, ať státní, nebo nestátní a jedinci vystupující v roli odborníků, či expertů. Kdo to, jak us pomáhají, nevidí, či zpochybňuje, není dost moudrý a vznešený, aby viděl nádhernou a funkční neviditelnou svobodu. Stačí však navštívit Irák, Libyi, Afganistán, Kosovo, jít na procházku do libovolného ghetta, kde obchodníci neviditelnou látkou působí a prohlédnout si vše na vlastní oči. Krutá realita přebije jejich kvalitní PR.
    • Dosud svobodná, nezlomená země vedená dementním putinem - roku 1975 dostudoval práva na leningradské Státní univerzitě. V průběhu studia na vysoké škole se stal členem KGB a KSSS, jejichž členem zůstal až do rozpadu Sovětského svazu roku 1991. V letech 1985–1990 působil jako sovětský agent na území NDR v Berlíně. Hovoří velice dobře německy. Zabýval se zde zřejmě především zjišťováním podezřelých osob, u kterých hrozilo nebezpečí útěku do západní části Berlína, a vyhodnocováním situací, kdy by bylo vhodné nechat podezřelé osoby uniknout, aby mohly být zlikvidovány na útěku, a kdy by hrozil bezprostřední únik většího množství osob, např. tunelem. Po zhroucení východoněmeckého režimu se Putin vrátil do SSSR a ve službách KGB dále působil na oddělení mezinárodních vztahů Leningradské státní univerzity.
      Tak buď jsi za ty kydy pro prostoduchý mužíky placená, nebo úžasně blbá.
      • To jiřík: Tak asi všechno víš a znáš. Teď nám napiš něco o sobě, ať se zasmějeme. *1*
    • Rusko je zaostalá země na úrovni 19.století s fašistickou vládou. Rusové nedokáží hospodařit a vzdělávat svou zemi, a proto podle svého zvyku dělají nájezdy do okolních zemí, aby si je podrobili, zotročili a vydrancovali. Jak dokazuje Lavrov svým projevem, sankce vůči Rusku začínají působit, protože Rusko jakožto zaostalá země je silně závislé na ostatním světě.
      • TO se pleteš, drancují akorát USSá po celém světě, - Indiánům ukradli jejich zemi a genocidou je téměř vyhladily 98 milionů Indiánů zabily USSáci hnusáci. a tak to dělají po celou dobu své existence viz. Američan - Perkins - lovci ekonomik - tam se dovíš přímo od Američana Perkinse, jak přesně USSá drancují, svrhávají legitimní vlády, dosazujítam svoje loutkové zkorumpované vlády, které skáčou jak USSá pískají, USSá kradou strategické suroviny i strategická území druhých států.
      • to píšeš o USA,akorát jsi to popletl
    • Mičkova, už podle jména poznat, že jsi bolševická rudá picha! Chuj s Toboju!
      Nejsme primitivní Rusáci!
      • Kolikrát jsi se dnes vztekem zasral?
  • Milý Hermane,je jedno přísloví.
    Když někdo umře, tak o tom neví, ale pro ostatní je to těžké...
    To samé platí, když je někdo d.bil.
    • Josefem nemám právo mluvit za Hermana, nicméně opravdu si myslíš, že když někdo umře tak o tom neví? Přečti si spisy MUDr. Moodyho a dalších...
      • TO jsi musel být nejspíš v minulém životě Hermanem Göringem, podle toho tady i vystupuješ a píšeš .tečko- Hmm- Hermane, Alino, Jiříku, Elmo.
      • Máš právo mluvit za Hermana, ty blbe.
  • Já jsem Tečka Čapisral
    Diskuzi jsem vám zasral!

    Jupíííí ! ! !
  • Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.
    To chápe i exprezident Klaus, s čímž souhlasím, ač ho jinak nemusím.
    • Já Klause musím, i když jsem ho dřív nemusel.
  • Kope ne kole
  • Výborně Putin, je třeba být s usabamakama ve střehu. Když chcípá dolar, kole bezhravě kolem sebe a mohl by spustit armagedon.
    • Tak zatim tedy chcípá rubl, vole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit