Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No - a zbrojit začne kdekdo. I když to asi vypadá blbě, povzbudí to průmysl a růst hospodářství. Konkrétně potom hlavně těch, co mají zbrojovky a umí kvalitní zbraně vyrábět. Ty máme a umíme. Jen doufám, že u nás zase nebudeme zbytečně dělat "ramena" mírotvorce, jako tomu bylo po r. 1989, ale využijeme tuzemské kapacity a budeme zbraně vyrábět i prodávat ...
    • Zbrojní výroba je závislá na spotřebě zbraní. A spotřeba zbraní znamená spoustu zavražděných a zabitých lidí. S tímto problémem se současný kapitalistický svět nevyrovnal. Zobecněno Kapitalizmus ( ten současný ) znamená smrt.
      • Jo jo. Všichni odzbrojíme a Rusko ne a pak se budem divit . Tyhle ruské " pacifisty" fak žeru.
        • Ty jsi určitě ministr kultury, nebo jeho brácha. Přeci takových volů nemůže být od stejného jména víc!!!!
  • Čína otvírá novou burzu zlata a připravuje se k vítězství ve stanovení cen

    23. Září 2014 - Minulý týden Čína otevřela novou burzu zlata, která bude otevřena i pro zahraniční investory. Tato událost by mohla pomoci Číně, jako největšímu investorovi do zlata zvítězit při stanovení cen zlata a přesunout ho do Asie.
    • investicni-zlato-tv.cz/.../...
      Otevření Šanghajské mezinárodní burzy zlata v kontraktech denominovaných v čínském juanu, je prvním z kontraktů, které jsou očekávány v Asii do konce letošního roku.Celý asijský region směřuje k tomu, aby měl hlavní slovo při stanovení ceny zlata v globálním měřítku a vzal tak dominantní postavení Londýna a New Yorku.

      Čínské snahy mají díky velké poptávce po zlatu velké šance na úspěch. Čína dováží ročně přes 1000 tun a doma produkuje kolem 400 tun, což představuje více než třetinu světové produkce.

      Můžeme pouze sledovat, jestli úspěšné spuštění burzy může dostat zlato do pozice, kdy bude oceňováno a placeno v juanech a ne v USD, což by dále zrychlilo ústup dolaru z pozice světové rezervní měny.
      to si pčteš investicni-zlato-tv.cz/.../...
      A tohle je gol spočítej si jak dlouho se ze zlatem obchoduje v asii a co se za tu dobu stalo
      czech.ruvr.ru/.../...
      • USA jsou na správné straně dějin?to samé si myslel každý velikán své doby než padnul--problém je v tom že s jeho pádem většinou padla i jeho civilizace.
        USA zbrojí proti Rusku a neví co si má počít s ISIL ,evropské státy dobře ví proč se od toho distancují--maj í na svém území tolik muslimů že se jim /i nám/ z toho po čase zatočí hlava.
        PS proč já nejsem eskymák--tam ještě nejsou.
  • Kope ne kole
  • Když se dva perou třetí se má dobře. Tím třetím je Čína.Husein Obama plánovitě ničí USA a její demokracii.Nakonec jsou dohady jestli není muslimem,už dle toho jak se kláněl do půl pasu před Saudsko arabským králem.Vyzbrojil proti Assadovskou armádu fanatiků a Ti začali hrát svoji vlastní hru k nelibosti USA. Přitom je to jednoduché.Muslim vždy bude považovat Evropany a Američany za nevěřící,podřadné ,stejně jako Židy.Euroatlantické civilizaci hrozí 50 let zánik.Jediná naděje na naše přežití je ,že se Rusko ,EU a USA sjednotí proti tomuto nebezpečí,které hrozí jak od islámských zemí,tak od Číny,která zatím vše sleduje v pozadí,ale o to rychleji zbrojí.
  • Panel Lavrov dobře děláte *3*
  • Já jsem Tečka Čapisral
    Diskuzi jsem vám zasral!

    Jupíííí ! ! !
  • Rusko je v p.deli. Proto ti fašisti tak řvou a dupou a řinčí zbrěněmi. Asi mají strach, protože kdo se bojí tak křičí.
  • Vzhledem k fanatickým výblitkům různých bezmozků a tupanů jako otolev, či hm....
    Pane Vladimíre Vladimiroviči, děláte to správně !!!! nad vaši snahou ať nezapadá SLUNCE !!!!
    My, spravedliví a rozumní stojíme za Vámi !
    Všem štváčům a imperialistickým vražedným zrůdám vystavíme města podobná Detroidu.... /desáté nejlidnatější město v USA...... / *1* *1* *1* *1* *3*
  • Fašisti z Kremlu...
  • Pro Hmm
    Něco jsem o tom četl, ale jak se říká je to podání z druhé ruky. Vlastní zkušenost s tím zatím nemám, takže je zbytečné o tom polemizovat.
    Spíš mne mrzí, že jsi asi nepochopil, co jsem tím chtěl naznačit.
    • Josefe, vím velmi dobře co jsi měl na mysli. Ale vytrhl jsem tu větu z kontextu, protože se mi líbila a reagoval na ni. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit